Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Clos Henri Marlborough
    Clos Henri Marlborough

Sklep Bachus - Clos Henri Marlborough

 

 

 

 

 

 

 

Clos Henri, położone u podnóża doliny Wairau w dolinie Marlborough, jest starannie założoną i prowadzoną przez słynną rodzinę winiarską Henri Bourgeois z Sancerre. Clos Henri Marlborough łączy 10 pokoleń wiedzy na temat uprawy winorośli z rodziny Bourgeois, rzemiosło Clos Henri z teksturami i eleganckimi winami, uchwycenie intensywnej postaci z Marlborough w celu ujawnienia tożsamości regionu Clos Henri i prawdziwego poczucia miejsca w winach. Clos Henri Marlborough  z trzech różnych typów gleb osiedla, częściowo złożonego z glinianego wzgórza, rodzina wykorzystuje najlepsze techniki winiarstwa francuskiego i nowojorskiego, aby uchwycić istotę intensywnego charakteru Marlborough i ujawnić tożsamość i głębię terroiru Clos Henri. Celem Clos Henri Marlborough jest zaoferowanie wina, które opowie ci historię jego pochodzenia, szepcze, że nie jest Francuzem, ale Marlborough i jest głosem, że jest rzemiosłem z określonego terenu Clos Henri " - mówi Arnaud Bourgeois , dyrektor generalny. Terroir, wymawiane "tehr-wahr", jest francuskim określeniem, które wyraża kombinację gleby, warunków pogodowych i stylu winiarstwa i winiarstwa. Te trzy elementy nadają winu określoną tożsamość i poczucie miejsca. Terroir może być rozprzestrzeniony jako region lub być tak specyficznym, jak niewielka część osiedla. Rodzina burżuazyjna czuje, że terroir, który znaleźli w Clos Henri, jest wspaniałym darem, który pociąga za sobą szacunek dla ziemi, która doprowadziła nas do korzystania z naturalnych praktyk w winnicy i winiarni. Ziemia w Clos Henri stanowi wyjątkowe skrzyżowanie trzech różnych typów gleby. Niezwykłym zjawiskiem jest nabycie kawałka ziemi z nie jedną, ale trzema wyjątkowymi strukturami glebowymi, a wszystko to na jednej 110 hektarowej posesji. Powód, dla którego mamy trzy rodzaje gleb, wynika z wcześniejszych ruchów geologicznych, które tworzą wzgórza Wither na naszej południowej granicy oraz linia uskoków sejsmicznych w Wirginii, która przebiega przez osiedle, w wyniku czego dwa rodzaje gleby leżą obok siebie na równinie.

 

To niezwykłe, aby uzyskać takie zróżnicowanie gleby na niewielkim obszarze i to ogromnie przemawiał do rodziny burżuazyjnej, decydując, gdzie sadzić swoją nowozelandzką winnicę. Zobacz Wina Clos Henri Marlborough:

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE