Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Estate Simonsig - R.P.A. - Stellenbosch

Estate Simonsig podtrzymuje legendarny status pionierskiej doskonałości wina ukształtowanym przez oddanie dynastii w Malan do produkcji wina wysokiej jakości i innowacyjnym. Nazwany jego dramatyczne widoki na Góry Simonsberg, Osiedle jest doskonale usytuowane w Stellenbosch, premier regionu Południowej Afryki wino, 45 km na wschód od Cape Town.

Historia rodzinnej winnicy sięga 1688 roku. Sławę i miano uznanej marki Simonsig wypracowywał sobie po 1953 roku. Przełomowe odkrycie Méthode Cap Classique (wino musujące fermentujące w butelkach, produkowane na styl francuskiego szampana), przyniosło winnicy szerokie uznanie.

 

Simonsig Winnica obejmuje 302 ha z 210 hektarów (518 akrów) uprawy winorośli.  Rodzaje gleby składają się z piaskowca, granitu rozkładowi i łupków. Wszystkie winnice otrzymują średnio roczne opady 700 mm (27 cali). 75% deszczu spada w miesiącach zimowych, od maja do sierpnia. Czas zbiorów wynosi około 12 tygodni i odbywa się od stycznia do marca, ze średnią produkcją 8 ton z hektara. Simonsig jest jednym z niewielu winnic, posiadającym własną butelkowanie i linii etykietowania w gospodarstwie. Exports wina rozprowadzany jest do 63% całkowitej produkcji do ponad 50 krajów na całym świecie. Jednak RPA pozostaje naszym największym rynkiem, a około 37% sprzedaży. Główne odmiany posadzone na nieruchomości są Chardonnay, Chenin Blanc, Sauvignon Blanc, Pinotage, Cabernet Sauvignon, Shiraz i Pinot Noir

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE