Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Finca El Origen wina z Argentyny
    Finca El Origen wina z Argentyny

Sklep Bachus - Finca El Origen Mendoza

 

 

 

 

 

finca-el-origen-wina-z-argentyny

Finca El Origen powstała w 1990 roku. Winnice położone u stóp Andów są żywione świeżą, mineralną wodą z lodowca. Dolina Uco, pomiędzy 33 a 34 równoleżnikiem południowym, jest terroir o suchym klimacie, przepuszczalnej glebie i co najważniejsze, o idealnym zrównoważeniu temperatur nocy i dnia, które tworzą soczysty potencjał winnych gron. W trakcie kształtowania się kontynentów, 120 milionów lat temu, część łańcucha andyjskiego było dnem morskim. To wyjaśnia dlaczego struktura gleb Mendozy zawiera wiele skamieniałych osadów wapiennych oraz mineralne pozostałości amonitów i skorupiaków, których treściwy charakter odnajdujemy w winie. Jednak w głównej mierze przeważają tu aluwialne gleby piaskowe.

Finca El Origen Los Sosy - Uco Valley (5565) Mendoza, Argentyna jest jedną z najbardziej znanych wytwórni wina w Argentynie klastra winnic Karolina wina etykiety Group czwarte co do wielkości winnice Chile w objętości składa się również Vina w Santa Carolina (utworzonego w 1875), Vina Casablance Ochagavía i Antaresie. Firma Finca El Origen w Mendozie rozpoczęła działalność w 1996 roku od założenia pierwszych winnic Vista Flores, Valle de Uco, u podnóża gór Andów. W pierwszych latach działalności skupiono się na komercjalizacji winogron o najwyższej jakości z obszaru, który zyskiwał coraz więcej prestiżu, aż stał się najbardziej znany w kraju. W 2002 roku, po zdobyciu dużego doświadczenia w zarządzaniu winnicami, Finca El Origen zaczeło produkować własne wina z winnic, z koncepcją butikową i jednym duchem winnicy . Winnice Finca el Origen znajdują się w dolinie Uco, jednym z najbardziej prestiżowych regionów winiarskich w Argentynie. Finca El Origen wprowadza Finca La Esperanza jest kolebką naszych linii Reserve Estate, Estate Blend, Gran Reserva i Phi. Położony w Vista Flores, na wysokości 1200 metrów nad poziomem morza. Gospodarstwo Finca El Origen ma głęboki i przepuszczalną słabe gleby, pochodzenia łęgowych, z obfitym głaz i piaskiem, dzięki czemu roślina do rosnąć z doskonałej równowagi naturalnej. Ze względu na wysokość rośliny otrzymują wielką ekspozycji na słońce, które dodaje się do kontynentalnej pustynnym klimacie wielkich amplitudach termicznych, stymuluje rozwój bardzo grubych skórek z winogron, które dostarczają skoncentrowanych win, głębokie kolory i kwiatowe aromaty wybuchowe. Czyste górskie powietrze i odmrażająca woda używane do nawadniania drukują wyjątkową czystość i dają głębię smaku win Finca El Origen. Finca Las Pintadas wytwarzane są winogrona dla win Finca El Origen. Winnica Finca El Origen znajduje się na niższych wysokościach, w Colonia Las Rosas, Valle de Uco w naszych Finca Las Pintadas warunkach pogodowych są mniej ekstremalne i owoc osiąga odmianową typowości, jest świeże, soczyste i doskonałe kwasowość, charakterystykę patrzymy dla linii młodych win Finca El Origen.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE