Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato
  • JMF Twin Vines Vinho Verde
    JMF Twin Vines Vinho Verde

Sklep Bachus - José Maria da Fonseca Vinhos S.A

 

 

 

 

 

 

 

 

José Maria da Fonseca Vinhos S.A. jest najstarszą firmą produkującą wina stołowe w Portugalii z prawie dwustuletnią historią. Produkuje wina spokojne, wina musujące, wina deserowe i brandy z 5 różnych regionów. Niektóre z nich są nagradzane zwycięskimi winami. Jest to rodzinna winnica z tradycyjnym rolnictwem, łącząca stare techniki z nową technologią. Periquita była pierwszą marką JMF i jest znana z tego, że jest pierwszym w Portugalii butelkowanym czerwonym winem, w 1850 roku. Zyskała popularność na przestrzeni lat w Portugalii i znaczną świadomość marki na rynkach eksportowych, takich jak Szwecja, Brazylia, Wielka Brytania, USA, Kanada , Dania i Norwegia.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.