JM Fonseca Twin Vines Vinho Verde

44,00 zł
Brutto
2 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Vinho Verde JMF Twin Vines

Producent: Jose Maria da Fonseca Vinhos S.A.

Kraj: Portugalia Mniho

Apelacja: Vinho Verde DOC

Klasyfikacja: Jakościowe, spokoje

Szczep: Alvarinho , Loureiro, Trajadura, Pederna

Temp. podawania: 10 °C

Pojemność: 0,75 l.

 

Przyjemne Vinho Verde potocznie nazywane wino zielone. Barwa wina blado zielonkawa, aromaty dojrzałych brzoskwiń, jabłek i melona. W smaku delikatne, perliste z świeża kwasowością. Sugestie kulinarne: Tłuste ryby, risotto i makarony z owocami morza, sery, kalmary w ciescie, pstrąg z pieca, krewetki w maśle czosnkowym, przystawki.

 

José Maria da Fonseca Vinhos S.A. jest najstarszą firmą produkującą wina stołowe w Portugalii z prawie dwustuletnią historią. Produkuje wina spokojne, wina musujące, wina deserowe i brandy z 5 różnych regionów. Niektóre z nich są nagradzane zwycięskimi winami. Jest to rodzinna winnica z tradycyjnym rolnictwem, łącząca stare techniki z nową technologią. Periquita była pierwszą marką JMF i jest znana z tego, że jest pierwszym w Portugalii butelkowanym czerwonym winem, w 1850 roku. Zyskała popularność na przestrzeni lat w Portugalii i znaczną świadomość marki na rynkach eksportowych, takich jak Szwecja, Brazylia, Wielka Brytania, USA, Kanada , Dania i Norwegia.

JM Fonseca Twin Vines Vinho Verde - Opinie klientów

Dodaj opinię

JM Fonseca Twin Vines Vinho Verde

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka