Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Laphroaig Whisky Islay
    Laphroaig Whisky Islay

Sklep Bachus - Laphroaig Whisky Islay

 

 

 

 

 

 

 

 

Laphroaig Whisky Islay

 

Laphroaig Distillery, destylarnia Single Malt Whisky, leży na południowym wybrzeżu szkockiej wyspy Islay, niedaleko miasta Port Ellen. Laphroaig Whisky została stworzona  przez Alexa i Donalda Johnstonów na początku w 1815 roku aż do 1887, kiedy to przekazali ją rodzinie Huntera w  roku 1954 przeszła w ręce Bessie Williamson. W latach '60 Laphroaig została sprzedana Long John International, a następnie stała się częścią Allied Domecq. W 2005 Laphroaig przejoł  Future Brands, jako jedna z marek, której pozbył się Pernod Ricard podczas przejmowania kontroli nad Allied Domecq. Laphroaig to jedyna whisky posiadająca Royal Warrant of Appointment, wydaną przez Księcia Walii, przyznaną osobiście podczas wizyty w destylarni w 1994. Laphroaig Whisky w ocenach uznawana jest  za jedną z najbardziej aromatycznych szkockich whisky. Szczególne cechy Laphroaig Whisky to ostry torfowo-ziemisty smak, w którym da się wyczuć także morskie akcenty, słodkie nuty jęczmienne.

 

Laphroig Whisky Islay uznawana jest za najbogatszą na świecie z pośród szkockiej whisky.  Wielokrotnie nagradzana rodzina whisky Laphroaiga składa się z wielu produktów Core, Travel Retail i Rare. Każdy końcowy rezultat ducha dojrzewa w różnych gatunkach drewna i beczek, a produkty z 200-letniej tradycji unikalnego wyrobu whisky.

Tajemnic do sukcesu i umiejętności tworzenia dobrej Whisky Laphroaih jest wiele, jedną ujawnić możemy. Woda to źródło Kilbride Reservoir. Whisky potrzebuje wody. Oprócz tego, że jest kluczowym składnikiem, służy jako płyn chłodzący w całym procesie wytwarzania whisky Laphroaig, a co ważne zapewnia smak whisky.

Klasyczna linia Laphroaig Whisky

Laphroaig Whisky Quarter Cask

Laphroaig Whisky Cask Strength

Laphroaig Whisky 10 Year Old

Laphroaig Whisky 15 Year Old

Laphroaig Whisky 25 Year Old

Laphroaig Whisky 27 Year Old

Laphroaig Whisky 30 Year Old

Laphroaig Whisky 40 Year Old

www.laphroaig.com

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE