Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Masi Agricola Argentyna Tupungato

Masi Agricola Argentyna Tupungato to zamorskie przedsięwzięcie, należące do rodziny Boscaini, właściciela legendarnej posiadłości w Veneto – Masi. Jak mówią autorzy tego projektu MASI Tupungato, łączy w sobie wenecki kunszt i argentyńską duszę. Kultura winiarska północnych Włoch znalazła nowe miejsce na gościnnych terenach dalekiego kontynentu. Głównymi odmianami, z których produkuje się trunki w tutejszej winiarni są torrontes oraz malbec, ale do uprawy wprowadzono również szczepy typowo weneckie jak np. corvina. W efekcie możemy kosztować interesujących smaków i aromatów, bardzo odmiennych od typowych argentyńskich trunków, które spotyka się na co dzień.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.