Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Plantation Rums
    Plantation Rums

Sklep Bachus - Plantation Rum

 

 

 

 

 

 

 

Plantation Rums to namiętny, ciekawy, wyrafinowany smak piękna, Alexandre Gabriel jest niestrudzonym przedsiębiorcą w poszukiwaniu doskonałości. Rzemieślnik, dostarcza najlepszy produkt, wdrażając najbardziej zaawansowane i precyzyjne metody produkcji. Wie, że wielki koniak, lepszy rum, to przede wszystkim potężna emocja, którą należy się dzielić. Alexandre Gabriel stosuje dyscyplinę i pasję starożytnych rzemieślników, rzemieślników i złotników do swojego rumu i koniaku. W 1989 Alexander Gabriel odkrywa Maison Ferrand, jedną z najstarszych marek spirytusowych w regionie Cognac. Reputacja Domu jest bezdyskusyjna, ale sprzedaż jest opóźniona. Natychmiastowe zamieszanie chwyta i Alexandre Gabriel zanurza się z entuzjazmem do szczegółów i rzemiosła produkcji Cognac. Travel podąża za pasją i wkrótce Alexandre Gabriel tworzy dedykowaną sieć dystrybucji równie zaangażowanych partnerów. Buduje swoje wartości i wizję Domu. Dwadzieścia lat później większość jego założycielskiego zespołu wciąż jest razem. W latach dziewięćdziesiątych Aleksander Gabriel przeczesuje Karaiby szukając najlepszych rumów w regionie. Urodziła się plantacja: rzemieślnicza seria rumu z wielkich terroirów tropików. Piętnaście lat późniejszego dedykowanego robienia rumu, w 2012 roku, Alexandre został nagrodzony Master Blenderem w nagrodach "World's Best", zdobył prestiżową nagrodę GOLDEN BARREL i został nazwany Distiller of the Year przez THE AMERICAN INSTITUTE.

Obecnie Maison Ferrand, Alexandre Gabriel zdobył uznania w całej kategorii i branży. Koncentrując się na trzech głównych duchach, które reprezentują pasję i wizję Maison Ferrand: Ferrand Grande Champagne Cognac, Artisanal Citadelle Gin i Plantation "Grands Terroirs": autentyczne duchy, które wyrażają poszczególne terroiry, które je stworzyły.

 

PLANTATION RUM “GRANDS TERROIRS”

 

 

Zaradny menedżer, Alexandre Gabriel, postanawia sprzedać niektóre beczki po koniakach innym producentom, w szczególności producentom rumu. Karaibów i Ameryki Łacińskiej są teraz na jego radarze. Wkrótce region ujawnia dziesiątki niepowtarzalnych i fascynujących wyrażeń rumu, które przyciągają uwagę rumu. Każda wyspa ma swoje własne odkrycia."Uwielbiam autentyczne produkty, które wyrażają osobowość kraju, który je wyhodował. Uważam, że różnorodność jest fascynująca, ekstrawagancka. Radość płynąca z degustacji najlepszych rumów prosto z wyspy z jednej wyspy na drugą jest błoga. Stopnie fermentacji i destylacji są zawsze unikalne. I tu właśnie widziałem okazję! Zastanawiałem się (i mogłem posmakować), co mój zespół i ja potrafilibyśmy zrobić przy tak różnych destylacjach. W tym momencie wiedziałem w głębi serca, że ​​możemy doskonalić metody starzenia się w drewnianych beczkach, które tak dobrze znaliśmy z produkcji Cognac. Voila, pomysł na Plantację został uruchomiony. "Na Karaibach i za moich czasów "Plantacja" to po prostu gospodarstwo. Dorastałem na farmie, teraz żyję i fascynuje mnie przede wszystkim rolniczy aspekt naszych duchów. Nazwa Plantation wydawała się być nazwą dla naszej marki, która ma odzwierciedlać główne terroirs i kultury rumu. Alexandre Gabriel spędza teraz kilka miesięcy w roku na Karaibach, przeczesując skarby: najlepsze beczki z rumem, jakie może znaleźć. Jego wysiłki opłacały się hojnie w partnerstwach, które wytworzył z równie zaangażowanymi lokalnymi producentami. Utrzymywał trwałe relacje z najlepszymi destylarniami karaibskimi. Plantation jest także właścicielem mitycznej destylarni rumów West Indies w Barbados i jest udziałowcem National Rum of Jamaica, właścicielem destylarni Clarendon Distillery i Long Pond Distillery. Te inwestycje w produkcję rumu pozwalają nam zapewnić dostawy i jakość tych dwóch głównych terroirów, Barbados (gdzie rum został wynaleziony w XVII wieku) i Jamajkę. Zasięg rumu Plantation honoruje miękkość Barbadosu, Gujany, Jamajki ... przywołując wielką epopeję egzotycznego i pełnego przygód morskiego handlu, który rządził dzisiejszym dniem.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE