Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Ventisquero Wina Chile
    Ventisquero Wina Chile

Sklep Bachus - Ventisquero Wina Chile

 

 

 

 

 

 

 

Ventisquero Wina Chile dobry producent chilijskich win. Wszystko zaczęło się w 1998r Ventisquero tworząc młody, kreatywny i przedsiębiorczy zespół zaczął rozwijać swoją i przyjaciół pasje do wina. Praca w winnicach Ventisquero jest ich zżyciem, w które wkładają serce i zaangażowanie, dzięki czemu wina Ventisquero wyróżniają się w świecie winiarskim. W 2000 roku stworzono winiarnię w Dolinie Maipo, którą zarządzał Główny Enolog i Menadżer ds. Winnic Felipe Tosso. Winiarnia Ventisquero jest usytuowana blisko wybrzeża oceanu w Dolinie Maipo w dystrykcie San Pedro. Ventisquero miało oraz cel osiągnięcia jak największej sprawności i efektywności, stworzenia wysokich standardów oraz wdrożenia najnowocześniejszych technologii na każdym etapie procesu produkcyjnego, z zachowaniem ochrony środowiska naturalnego. Winiarnia Ventisquero jest całkowicie ekologiczna, nie wytwarza hałasu, posiada oczyszczalnie zanieczyszczonej wody, która następnie służy do nawodnienia winnic, stale prowadzone są działania mające chronić tutejszą faunę i florę oraz oszczędzać energię. Winnice Ventisquero usytuowane są w najlepszych regionach winiarskich Chile tj. Dolina Maipo, Casablanca i Colchagua. W winnicy Ventisquero przeprowadzono wnikliwe badania mające na celu wyszczególnić i poznać takie terroir, które wpiszą się w misje firmy, a mianowicie zapewnią najwyższą jakość win Ventisquero. Wszystkie winnice Ventisquero niezależnie od regionu, w którym się znajduje mają szczególne znaczenie dla firmy: TRINIDAD położona w Dolinie Maipo jest tzw. „matką” - pierwszą ziemią Ventisquero. APALTA położona w Dolinie Colchahua jest sercem najszlachetniejszych win Ventisquero. PERALILLO położona również w Dolinie Colchahua jest największą powierzchniowo winnicą Ventisquero. TAPIHUE położona w Dolinie Casablanca jest kolebką białych win. Natomiast PATACÓN położona w Dolinie Rapel jest najnowszym odkryciem firmy, znajdującym się bardzo blisko oceanu. Wina Ventisquero doskonale odzwierciedlają ich miejsce pochodzenia, również, dlatego są cenione przez konsumentów na całym świecie.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE