Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Yabby Lake Australia Victoria

Yabby Lake Australia Victoria

 

Yabby Lake producent wina z  Australii z region  Victoria poświecił bardzo dużo czasu aby dotrzeć a przede wszystkim odkryć właściwy terror do uprawy winorośli które by pozwolił zaspokoić jego oczekiwania. Poszukiwania trwały aż do połowy 1990 roku kiedy rodzina Kirby znalazła idealna działkę znajdującą się w południowej części półwyspu. Po starannych badań gleby oraz starannego mapowania i planowania tym szczególnym miejscu, winnica została zasadzona w 1998 roku. Producent wina z Australii Yabby Lake, skupiał się przede wszystkim na tworzeniu wina o wielkiej czystości. Wysoka samokrytyka i wysoka staranność i uczciwość w podejmowaniu wszelkich działań w trosce o stworzenie idealnych win Producen Yabby Lake zatrudnił najlepszych ekspertów którzy stworzyli zespół którego celem było starannie pielęgnować każdą winorośl w każdym rzędzie. Ręczne prace przy przycinaniu winorośli. Zbiory winogron starannie segregowane. Yabby Lake

 

 

Półwysep Mornington to prawdziwy klimat morski - otoczona z trzech stron przez morze. Region ten stał się jednym z najbardziej ekscytujących i interesujących regionów w całej Australii - z niewielkich różnic w aspekcie, podniesienie, gleby i mikroklimatu każda przyczyniających się do zróżnicowanego i fascynującego charakteru win.

Yabby Lake Vineyard jest w podregionie Moorooduc. Umieszczony na zboczu od strony północnej, w miejscu rejestruje maksymalny dzienny słoneczko, ale ważniejsze jest odświeżana przez nocne chłodne morskie bryzy - idealne warunki do uprawy wysokiej jakości Chardonnay i Pinot Noir.

 

Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE