Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Yabby Lake Australia Victoria

Yabby Lake Australia Victoria

 

Yabby Lake producent wina z  Australii z region  Victoria poświecił bardzo dużo czasu aby dotrzeć a przede wszystkim odkryć właściwy terror do uprawy winorośli które by pozwolił zaspokoić jego oczekiwania. Poszukiwania trwały aż do połowy 1990 roku kiedy rodzina Kirby znalazła idealna działkę znajdującą się w południowej części półwyspu. Po starannych badań gleby oraz starannego mapowania i planowania tym szczególnym miejscu, winnica została zasadzona w 1998 roku. Producent wina z Australii Yabby Lake, skupiał się przede wszystkim na tworzeniu wina o wielkiej czystości. Wysoka samokrytyka i wysoka staranność i uczciwość w podejmowaniu wszelkich działań w trosce o stworzenie idealnych win Producen Yabby Lake zatrudnił najlepszych ekspertów którzy stworzyli zespół którego celem było starannie pielęgnować każdą winorośl w każdym rzędzie. Ręczne prace przy przycinaniu winorośli. Zbiory winogron starannie segregowane. Yabby Lake

 

 

Półwysep Mornington to prawdziwy klimat morski - otoczona z trzech stron przez morze. Region ten stał się jednym z najbardziej ekscytujących i interesujących regionów w całej Australii - z niewielkich różnic w aspekcie, podniesienie, gleby i mikroklimatu każda przyczyniających się do zróżnicowanego i fascynującego charakteru win.

Yabby Lake Vineyard jest w podregionie Moorooduc. Umieszczony na zboczu od strony północnej, w miejscu rejestruje maksymalny dzienny słoneczko, ale ważniejsze jest odświeżana przez nocne chłodne morskie bryzy - idealne warunki do uprawy wysokiej jakości Chardonnay i Pinot Noir.

 

Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.