Bowmore 10 Years Old Dark & Intense

167,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Produkty w uczciwych cenach

Bowmore 10 Years Old Dark and Intense 1l. 40% Alk.

 

Islay Single Malt Scotch Whisky Distillery Bottling

Whisky Bowmore 10 Years Old Dark & Intense to nowa linia Whisky Bowmore. Destylarnia wprowadziła trzy nowe produkty: Whisky Dark & Intense , Whisky Golden & Elegant oraz Whisky Deep & Complex które zastąpiły starsze edycje takie jak Black Rock, Gold Reef, White Sands oraz Springtide. Dark & Intense starzony w beczkach po sherry przez minimum 10 lat. Butelkowana z mocą 40%.

 

Bowmore 10 YO Dark & Intense charakteryzuje się intensywnym aromatem cytrusów z nutą słonego karmelu, mlecznej czekolady, cynamonu oraz dżemu z gorzkiej pomarańczy. Na podniebieniu łagodna z wyraźnym posmakiem kandyzowanych pomarańczy, prażonych kasztanów ora dymu torfowego w tle.

 

Wśród dzikiej urody Islay, dzikich mórz i wiatrów Hebridean, w Bowmore produkowane są whisky single malt od 1779 roku. Pracując z najwyższej jakości dębowymi beczułkami i tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie, mistrzowie Bowmore gorzelni używają tylko trzech składników do produkcji szkockiej whisky Bowmore single malt: jęczmienia, drożdży i wody. Jest to proces, który został udoskonalony przez prawie 240 lat. Niezrównane dziedzictwo, miękka słodka woda z pobliskiej rzeki Laggan, jęczmień uprawiany i słodzony na wyspie, pieczołowicie uprawiane drożdże i wspaniała postać Islay łączą się, by stworzyć naszą szkocką whisky typu single malt. I to w wszystko w Bowmore legendarnej nr 1 Vaults, starym magazynie z kamienia, który znajduje się na skraju Loch Indaal, magiczna postać Islay i stulecia tradycji cierpliwie łączą się, by stworzyć whisky, która wyróżnia się równowagą, złożonością i pięknem. Zanim to jednak nastąpi, zespół Bowmore gorzelny fachowo przygotuje składniki, a następnie destyluje ducha, który stanie się whisky single malt scotch, zaczynając od stodoły słodowej ...

Bowmore 10 Years Old Dark & Intense - Opinie klientów

Dodaj opinię

Bowmore 10 Years Old Dark & Intense

Dodaj opinię