Jameson Irish Whiskey

78,00 zł
Brutto

Opis

Chwilowo niedostepny
Chwilowo niedostepny
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Jameson Irish Whiskey 40% Alk. 0,7l

Jameson Whisky Irlandzkie produkowana metodą potrójnej destylacji z destylatów, które leżakowały co najmniej 4 lata w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry. Whsikey Jameson jest dobrze zbalansowana i posada wszystkie cechy charakterystyczne dla irlandzkiej whiskey. Barwa bursztynowa z złotymi refleksami. Aromat subtelny, z wyczuwalnymi delikatnymi nutami, kwiatów, liści herbaty, miodu, czekolady, wrzosu, cytrusów i karmelu. W ustach początkowo ciepła o delikatnej strukturze ujawniającej nuty, jabłka, moreli, wiśni i karmelu. Finisz łagodny i skromny. Sugerowane przystawki, suszone morele, orzechy, suszona wołowina, nachos, paluszki słone.

 

Jameson Irish Whisky powstaje w wyniku mieszania bogatej whisky z jęczmienia słodowanego i niesłodowanego, z najdelikatniejszą whisky zbożową, obie destylowane 3 razy dla uzyskania gładkości. Whiskey Jameson jest na wskroś irlandzka, ale bednarz Ger Buckley pozyskuje beczki ze Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z rygorystycznymi przepisami prawa, aby można było uznać whiskey za irlandzką, Jameson Whiskey dojrzewa na terytorium Irlandii przez okres przynajmniej trzech lat. Rocznie sprzedaje się w ponad 22 milionów butelek Jamesona, w 120 krajach świata, co oznacza, że jest to najlepiej sprzedająca się irlandzka whiskey na świecie.

Jameson Irish Whiskey - Opinie klientów

Dodaj opinię

Jameson Irish Whiskey

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job