Corte Solea Cabernet Merlot Semi Sweet

36,99 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Półsłodkie
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Corte Solea Cabernet Merlot Medium Sweet

 

Kraj: Włochy

Region: Veneto

Apelacja: IGT Veneto

Producent: Botter

Szczep: Cabernet Merlot

Rodzaj: czerwone, półsłodkie

Temp. serwowania: 16-18°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13% c3     

 

Nota degustacyjna:

Corte Solea to białe półsłodkie wino powstałe w wyniku kupażu gron Cabernet Sauvignon oraz Merlot uprawianych w regionie Veneto. Wino prezentuje się rubinowo czerwonym odcieniem z przyjemnymi aromatami suszonych czerwonych owoców z nutą skórki świeżego pieczywa. Na podniebieniu miękkie i delikatne z przyjemnie zrównoważoną kwasowością.

Sugestie kulinarne: aperitif, desery, czekolada,

 

Notatki sommelier:

Szeroka gama włoskich win jakościowych, z których wiele jest wytwarzanych z winogron pochodzących z rodzimych winorośli, doskonale reprezentuje wieloterytorialne podejście firmy Botter obejmujące całe Włochy. Od Wenecji Euganejskiej po Sycylię i Apulię, wybór win Spółki wyznacza mapę włoskiej kultury enologicznej i smaku, ujawniając wspólną pasję, kreatywność, jakość i zaangażowanie.

Wino rodzi się jako produkt lokalny, ponieważ jest naturalnie związane z winoroślą i miejscem, w którym rośnie: ziemią i jej różnymi glebami, klimatem i tradycjami. Ale kiedy jest butelkowany, musi stawić czoła globalnym wyzwaniom i sprostać reszcie świata.

Corte Solea Cabernet Merlot Semi Sweet - Opinie klientów

Dodaj opinię

Corte Solea Cabernet Merlot Semi Sweet

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 112 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk