Sapor Makers & Growers z posiadłościami Winnice Nowej Zelandii

Waimea Winery, Waimea Plains, Nelson Vibrancy, minerality & elegance

Awatere River Winery, Awatere Valley, Marlborough Flavour intensity, minerality & herbaceousness

Gibbston Valley and Bannockburn, Central Otago Highly distinctive complexity

Najlepsze wina Nowozelandzkie

Waimea Wina z Nowej Zelandii dzięki Sapor Makers & Growers którzy utoczyli kolekcję luksusowych i doskonałych win z całej Nowej Zelandii, stworzona z myślą o smaku - intensywność smaków, szerokość smaków, charakterystyczne smaki.

Sapor [say-per] to łaciński korzeń "smaku" - to nęcąca jakość czegoś, co nadaje mu smak czyli wina Waimea To "gdzie żyje smak." Powstający na aluwialnych terenach winnic Waimea Plains, poprzez rejony falistych dolin Awatere Valley i poszarpane stoki Central Otago. Dzięki niezwykłemu tero wina Waimea są nazywane jako najlepsza z Nowej Zelandii. Tradycja trudu i triumfu Waimea pokazuje że bycie intuicyjnym, czy to z ziemią, czy z życiem, tworzy najlepsze wina Waimea z nowej Zelandii. Intuicja jest główną zasadą Waimea podejścia w firmie Sapor Makers & Growers. W winiarstwie połączone doświadczenia we Francji, Włoszech, Anglii, Kalifornii, Australii, Afryce Południowej, a także w NZ, nauczyły nasz zespół zajmujący się winiarstwem, że intuicja jest królem, jeśli chodzi o łączenie i równoważenie tradycji starego świata z nowymi dyscyplinami światowymi i krawędź. Intuicja ma również kluczowe znaczenie dla szerszego Sapor Makers & Growers zespołu , zarówno pod względem sposobu pracy, jak i osób, z którymi współpracujemy. Śmiałość Sapor Makers & Growers i odwaga w tworzeniu nowymi technikami zbiorów, przesuwaniu granic aby stworzyć najlepszy smak dla Wina Waimea Sauvignon Blanc.

Najlepsze wina z Nowej Zelandii

Tradycja trudu i triumfu nauczyła nas, że bycie intuicyjnym, czy to z ziemią, czy z życiem, tworzy najlepsze wina. Intuicja jest główną zasadą naszego podejścia w firmie Sapor Makers & Growers. W winiarstwie połączone doświadczenia we Francji, Włoszech, Anglii, Kalifornii, Australii, Afryce Południowej, a także w NZ, nauczyły nasz zespół zajmujący się winiarstwem, że intuicja jest królem, jeśli chodzi o łączenie i równoważenie tradycji starego świata z nowymi dyscyplinami światowymi i krawędź. Intuicja ma również kluczowe znaczenie dla naszego szerszego zespołu, zarówno pod względem sposobu pracy, jak i osób, z którymi współpracujemy. Śmiałość Sapor Makers & Growers i odwaga w tworzeniu nowymi technikami zbiorów, przesuwaniu granic aby stworzyć najlepszy smak dla Wina Waimea Sauvignon Blanc.W winnicach Sapor Makers & Growers jest dbałość o wielką czystość, koncentrując się przede wszystkim na ziemi, jej składnikach i najlepszych sposobach uprawy najbardziej aromatycznych winogron. Do produkcji wina przekazywane są grona wysoce selekcjonowane i wina powstają bez żadnych domieszek. Wszystkie wina są produkowane w sposób zrównoważony, a wiele win Waimea jest w pełni przyjaznych weganom. Winiarnia Awatere River i Waimea Planins oraz niektóre winnice leżą na ziemi, która przez ponad sto lat przechodziła przez rodzinę Vavasour.

Zobacz wina:

LV Methode Traditionelle NV - 6 Pack Winemaker Louis Vavasour

LV Chardonnay 2016 - 6 Pack Winemaker Louis Vavasour

LV Pinot Noir 2016 - 6 Pack Winemaker Louis Vavasour

Bannock Brae Marlenes Gruner

Bannock Brae Pinot Noir

Bannock Brae Dry Riesling

Bannock Brae Pinot Rose

Goldfields Pinot Noir

Awatere River Sauvignon Blanc

Awatere River Pinot Gris

Awatere River Chardonnay

Awatere River Pinot Rosé

Awatere River Pinot Noir

Awatere River Late Harvest Gewürztraminer

Waimea Sauvignon Blanc

Waimea Pinot Gris

Waimea Albariño

Waimea Riesling

Waimea Grüner Veltliner

Waimea Chardonnay

Waimea Gewürztraminer

Waimea Pinot Rosé

Waimea Pinot Noir

Waimea Trevs Red

Annas Way Sauvignon Blanc

Annas Way Pinot Gris

Annas Way Chardonnay

Annas Way Pinot Noir

Spinyback Sauvignon Blanc

Spinyback Pinot Gris

Spinyback Chardonnay

Spinyback Riesling

Spinyback Pinot Noir

SAVEÉ SEA Sauvignon Blanc

SAVEÉ SEA Pinot Gris

Produkty producenta