Mikrosvin Mikulov Chardonnay Pozdni Sber Premium Quality

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Mikrosvin Mikulov Cardonnay Pozdni Sber Morawy Czechy

 

Kraj: Czechy

Producent: Mikrosvín

Typ: Dry White - Chardonnay

Pojemność: 0,75 l

Alk. 13% C4

 

Wino Czeskie , Wino Morawskie o zapachu żółtego melona i ananasa. W smaku długie, pikantne, o szerokim i przyjemnym posmaku suszonego ananasa i awokado. Odrobina cukru resztkowego czyni to wino nieco okrąglejszym, pełniejszym i fantastycznie pijalnym.

Mikrosvín

„ Wino jest wytwarzane przez ludzi ” . To właśnie wyróżnia WINERY MIKULOV jako MIKROSVÍN na tle innych winnic . Winery żyje własnym życiem poddanie całą naturę. Winogrono rośnie phylosopshy jest oparty na małym obciążeniem tulei , rozważny podejścia do natury o maksymalnej zmniejszenia ilości substancji chemicznych . Wytwórnia win zdobyła tytuł W inery 2015 roku i kilka swoich win weszło do Salonu Win 2015 , 100 najlepszych win Republiki Czeskiej .

Mikrosvin Mikulov Chardonnay Pozdni Sber Premium Quality - Opinie klientów

Dodaj opinię

Mikrosvin Mikulov Chardonnay Pozdni Sber Premium Quality

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora