Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

IQUE Torrontes Mendoza

64,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Enrique Foster IQUE Torrontes Mendoza

 

Kraj: Argentyna

Region: Mendoza

Apelacja: Valle de Uco

Producent: Bodega Foster Lorca

Szczepy: Torrontes riojano

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol:  13%  

Temp. podawania: 8-10 °C

Certyfikaty; wino wegańskie

 

Nota degustacyjna:

IQUE Torrontes to fantastyczne białe wytrawne wino pochodzące z regionu Valle de Uco. Wino prezentuje jasno cytrynową barwę z aromatami cytrusów, mango, papai i zielonego melona. Na podniebieniu świeże, lekkie z przyjemnie zaznaczoną kwasowością, która wspaniale współgra z owocowym charakterem wina. Wykończenie średniej długości z przyjemnym żywym charakterem.

Sugestie kulinarne: ryby, owoce morza, sałatka z krewetkami, kuchnia azjatycka, sałatki wiosenne, aperitif.                          c4

 

Producent: Bodega Foster Lorca

Enrique Foster i Mauricio Lorca rozpoczęli projekt budowy winnicy, w której produkowane są ich odpowiednie linie. Znajduje się w Perdriel, departamencie Luján de Cuyo. Tu od 2008 roku wina obu tych marek produkowane są pod okiem Mauricio Lorca oraz zespołu profesjonalistów zaangażowanych i przygotowanych do realizacji zadania tworzenia win z najwyższej półki.

Największym osiągnięciem jest rozwój winnicy przeznaczonej do produkcji win argentyńskich o wielkiej osobowości i wybitnym charakterze.

Bodega Foster Lorca jest dowodem na to, że zawsze można wyjść poza cel, innowacyjnie, marząc, wiedząc, pozostając w ciągłym ruchu. Jest wynikiem tej samej pasji, wina i pewności, że najlepsze połączenie osiągamy, gdy dzielimy się nim z tymi i tym, co w życiu najbardziej nam się podoba.

 

Winiarz - Mauricio Lorca

Mauricio Lorca należy do pokolenia winiarzy, które stara się wyjść poza to, co znane, być w czołówce oraz w ciągłych innowacjach i ruchu. Ma uznane osiągnięcia w ważnych winnicach w Argentynie; doradza przy różnych projektach winiarskich; i jest pierwszym enologiem win Enrique Fostera, który jest również partnerem w Bodega Foster Lorca.

Jest pionierem w produkcji win Premium bez drewna. Jej filozofia skupia się na zapewnieniu jakości opartej na właściwym zarządzaniu winnicą i nowoczesnej enologii, która ma na celu dostarczenie do szkła konsumenta dokładnie tego, co natura dostarcza.

IQUE Torrontes Mendoza - Opinie klientów

Dodaj opinię

IQUE Torrontes Mendoza

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki