Wino Signat Brut Cava Metode Tradicional Codorniu

60,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Signat Brut Cava Metode Tradicional 

 

 

Kraj: Hiszpania

Region: Katalonia

Producent: Codorniu

Szczepy: Xarello , Macabeo

Rodzaj: białe, wytrawne, musujące

Temp. serwowania: 6-8°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11% c3     

 

Nota degustacyjna:

Signat Brut Cava Metode Tradicional to białe wytrawne wino musujące o olśniewającym zielonkawo żółtym odcieniu. Posiada drobne bąbelki o określonej trwałości. Nos uwydatnia aromaty kwiatów. Na podniebieniu gładkie, świeże, lekko kwaiatowe z przyjemną miękką kremowością. Sugestie kulinarne: owoce morza, krewetki, skorupiaki, ryby, sałatki.

 

Notatki Sommelier:

Położone na południowy zachód od Barcelony Penedes jest największym i najważniejszym obszarem uprawy winorośli w Katalonii. W Penedes dozwolonych jest wiele odmian winogron, a ludzie z pewnością nie boją się eksperymentować i to na dużą skalę. Częściowo z tego powodu reputacja Penedes gwałtownie rośnie. Białe wina i rosados ​​zyskały na jakości dzięki nowoczesnym technikom. Jednak Penedes jest nadal najbardziej znany z produkcji Cava (wina musującego). Twórcy Palau, Mont Marcal, zdecydowanie mają reputację do utrzymania w dziedzinie Cava (są trzecim producentem w Hiszpanii). Właścicielowi Manuelowi Sancho i jego córkom udaje się niemal co roku poprawiać jakość dzięki dobrej organizacji i inwestycjom w nowe technologie.

Signat Brut Cava Metode Tradicional Codorniu - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-10-02

Cava wino musujące - pyszne bąbelki

Jasne złoto lśniące w kieliszku. Małe bąbelki o pewnej stałości. Aromaty kwiatowych niuansów. Na podniebieniu gładkie, świeże, lekko kwiatowe, miękka kremowość.

Oceń 
Quality


2023-06-01

Cava Signat Brut

Bardzo przyjemna cava, świeża, z żywym bąbelkiem delikatnym kwiatowym aromatem, na podniebieniu lekko kremowa konsystencja z dobrą kwasowością. Owocowe, lekkie i odświeżające.

Dodaj opinię

Signat Brut Cava Metode Tradicional Codorniu

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka