HAKUTSURU JUNMAI SAKE

47,00 zł
Brutto

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Dostępne za 14dni.

Wytrawna sake o przyjemnym, delikatnym smaku. Wytwarzana z zastosowaniem tradycyjnych metod firmy Hakutsuru, uznanego producenta sake o ponad 250 letniej historii. Pasuje niemal do każdej potrawy. Podawana na gorąco (ok. 50°C) będzie doskonała do dań słonych oraz potraw o wyraźnym smaku sosu sojowego. Idealna do typowych potraw kuchni japońskiej takich jak: Tempura, Sukiyaki, Shabu-shabu oraz dań z tofu. Można serwować również na ciepło oraz schłodzoną. 0,5Lpol

HAKUTSURU JUNMAI SAKE - Opinie klientów

Dodaj opinię

HAKUTSURU JUNMAI SAKE

Dostępne za 14dni.

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad