Carl Jung Selection Rose 0%

39,99 zł
Brutto
98 Przedmioty

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Bezalkoholowe
Półwytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Carl Jung Selection Rose 0%

 

Kraj: Niemcy

Region: Rheingau

Producent: Carl Jung

Szczepy: Grenache

Kolor: Różówe

Rodzaj: BEZALKOHOLOWE półwytrawne

Pojemność: 0,75

Alkohol: 0 %

 

Wino BEZALKOHOLOWE

Wino Carl Jung Selection Rosé powstało w całości z gron Grenache, prezentuje jasno truskawkową barwę z aromatami dojrzałych czerwonych owoców, nutą jeżyn oraz orzechów. Na podniebieniu zrównoważone o delikatnym owocowym posmaku z długim orzeźwiającym wykończeniem.

Sugestie kulinarne: delikatne sałatki, lekkie letnie dania, aperitif.  

 

Carl Jung, w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim, poddane zostało procesowi dealkoholizacji – specjalnie opracowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu wino zachowuje swój oryginalny smak i aromat.

 

Carl Jung z Rüdesheim am Rhein to firma z ponad stuletnią tradycją. W zamku Boosenburg w Rüdesheim, siedzibie rodziny Jung, poświęcają się opiece nad winem i produktami z wina. Specjalnością, którą wytwarza się z win fermentowanych poprzez delikatne usuwanie alkoholu są eleganckie i smaczne wina bezalkoholowe jako alternatywa dla tych, którzy chcą zrezygnować z alkoholu, ale cenią sobie radość z dobrego kieliszka wina. W nowoczesnym zakładzie dealkoholizacji starannie wyselekcjonowane wina są ekstrahowane w szczególnie delikatny sposób przy użyciu opatentowanej przez Junga „metody Carla-Junga”. To sprawia, że ​​Carl Jung jest jednym z najważniejszych producentów win bezalkoholowych i win musujących.

Boosenburg lub Oberburg to niski zamek na prawym brzegu doliny Renu, tuż nad Brömserburgiem w Rüdesheim am Rhein w powiecie Rheingau-Taunus w Hesji. Boosenburg jest od 2002 roku częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO Górnej Doliny Środkowego Renu. Dwupoziomowa, bardzo wysoka twierdza została otoczona konstrukcją w kształcie sześcianu, w której znajdowało się wejście. Budynki zabezpieczał mur kurtynowy i szeroka na dziewięć metrów fosa. Dodatkowe budynki mieszkalne powstały w późnym średniowieczu. Zamek powstał prawdopodobnie w XII wieku jako siedziba rycerza Fuchsa von Rüdesheim. W 1407 roku zamek został przekazany rodzinie Brömser von Rüdesheim, a następnie w latach 1474-1830 był własnością Boos von Waldeck. Przekazani hrabiom Schönborn-Wiesntheid w 1830 r., zburzyli wszystkie budynki z wyjątkiem wieży w 1838 r. Wieża została podwyższona i zaopatrzona w neogotyckie blanki. Po 1860 roku nowy pan zamku – handlarz winami Baptist Sturm – kazał wysklepić fosę prowadzącą do piwnicy z winami. Wdowa po nim wybudowała w 1872 roku neogotycką willę według projektu czaszki architekta Franza. Zamek jest własnością winnicy Carl Jung od 1938 roku.

Carl Jung Selection Rose 0% - Opinie klientów

Dodaj opinię

Carl Jung Selection Rose 0%

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski