Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Botter winery
    Botter winery

Sklep Bachus - Botter winery

 

 

 

 

 

 

 

Botter firma została założona przez Carlo Bottera w 1928 roku jako mała firma sprzedająca lokalne wina z regionu Veneto w beczkach i gąsiorek. Pierwszy duży krok naprzód nastąpił wraz z pojawieniem się drugiego pokolenia rodziny. Po drugiej wojnie światowej bracia Arnaldo i Enzo zaczęli sprzedawać wino w butelkach. Zwiększyły one obecność firmy na rynku włoskim i - co najważniejsze - rozpoczęły stały proces ekspansji w innych krajach, które stały się głównym źródłem dochodów firmy. Mówią, że dobre wino potrzebuje czasu, aby odkryć jego cechy, ale wymaga też poświęcenia i stałego zaangażowania. Niewiele produktów może zawierać tyle wiedzy i tysiące lat historii co Boter. Winiarze z Botter czerpią wiedzę z tradycji sięgających prawie stu lat. Botter przeszedł przez staranne ręce trzech pokoleń, dla których wino było pasją i handlem. Na bieżąco reagują na stale zmieniający się rynek, w procesie ciągłej ekspansji.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE