Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Maison Foucher Loara Francja
    Maison Foucher Loara Francja

Sklep Bachus - Maison Foucher Loara Francja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maison Foucher Loara, Francja - Petit Negotiant znajduje się w Cosne-Sur-Loire specjalizującej się w winach z Doliny Loary, które zapewniają wyjątkową jakość za niewygórowaną cenę. Maison Foucher Cosne-Sur-Loire to przedsiębiorstwo trzeciej generacji założone w 1921 r. Przez rodzinę Lubrun-Foucher. Cuvees wybiera Jean Mounard, były kupiec winny „Fine + Rare” z Paryża, którego podniebienie ukształtowało lata degustacji i sprzedaży takich win, jak DRC, Mouton-Rothchild i Leflaive. Maison Foucher Cosne-Sur-Loire położona 30 kilometrów na północny wschód od Sancerre w miejscowości Aligny-Cosne, Maison Foucher to „Petit Négociant”, którego misją jest wytwarzanie klasycznych wyrazów apelacji w Dolinie Loary o wyjątkowych walorach. Osiedle zostało założone w 1921 roku przez Paula Lebruna, spółdzielnię z handlu, który rozwinął swoją firmę obsługującą klientów składających się z restauracji i kawiarni w Dolinie Loary i Paryżu. W latach 50. zięć Paula, Raymond Foucher, przejął stery, a następnie w 1985 r. Przekazał pałeczkę swojemu synowi, Jacky'emu Foucherowi. Maison Foucher Cosne-Sur-Loire 2009 roku, w celu poprawy wizerunku firmy i rozwoju działalności zagranicznej, rodzina Foucher pozyskała Jean Mounarda jako nowego partnera, który utoruje drogę. Jean spędził wiele lat na czele eleganckiego i rzadkiego pośrednictwa w handlu winem w Paryżu, specjalizując się w kultowych osiedlach, takich jak DRC, Mouton-Rothchild i Leflaive. Jego pierwszym zleceniem było pionierstwo produkcji małych partii win z wybranych działek w Sancerre, Pouilly-Fumé i Saumur-Champigny, z których niektóre są obecnie uprawiane ekologicznie. Biorąc pod uwagę jego głębokie doświadczenie w degustacji wspaniałych win na świecie, a także liczne kontakty z najlepszymi producentami w Lorze, Jean był w stanie nawiązać silne relacje z producentami i znacznie podnieść jakość win. Pierwszym winem Maison Foucher Cosne-Sur-Loire w tym składzie jest Touraine Sauvignon zrobiony z winogron pochodzących z winnic na pograniczu Touraine i Haut Poitu. Jest to soczysty, puszysty Sauvignon, którego nazwa „Petit Le Mont” odnosi się do roli siostrzyczki dla naszego wieloletniego faworyta: Sancerre Blanc Le Mont. Winogrona dla Sancerre Blanc i Rouge pochodzą z wiosek Sancerre, Chavignol (niedaleko Mont Damnés) i d'Amigny. Winorośle, które składają się na Chais Saint Laurent Chinon Rouge i Rosé, są sadzone na gliniastych działkach wapiennych i piaszczystych działkach nadrzecznych w wioskach Rivière, Beaumont-en-Véron i Savigny-en-Véron.

 

Wink Kolekcja Maison Foucher Cosne-Sur-Loire

Maison Foucher Chais St Laurent Chinon Rose Verre en Vignon

Maison Foucher Chais St Laurent Chinon Verre en Vignon

Maison Foucher Cremant de Loire Brut Cuvee des Roys de Naples NV

Maison Foucher Lebrun Sancerre Blanc Le Mont

Maison Foucher Lebrun Sancerre Blanc Monts Damnes

Maison Foucher Lebrun Sancerre Rouge Le Mont

Maison Foucher Lebrun Sauvignon Petit Le Mont

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE