Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Mud House Marlborough
    Mud House Marlborough

Sklep Bachus - Mud House Marlborough

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mud House rozpoczęło winiarstwo w 1998 roku, gdy fundatorzy przybyli do Marlborough i zakochali się w tym miejscu. Po przygotowaniu ziemi i zasadzeniu winorośli zbudowali dom wina, w którym mieli mieszkać, z miejscowej ziemi. Dom wina stał się marką Mud House. Obecnie Mud House, jako Nowozelandczycy, tworzą niezmiennie piękne wina dla osób, które szukają nowych doświadczeń i przyjmują świeże pomysły. Nasza pasja znajduje odzwierciedlenie w godnej pozazdroszczenia historii, która sprawiła, że nasze wina są konsekwentnie czczone w domu i rozpoznawane na całym świecie. Szukaj naszych wyróżniających się etykiet, gdziekolwiek jesteś, i celuj w przygodę. Mud House jest otoczone przez prastare, suche wzgórza i rozsiewane przez zachodnie wiatry. Gleby Mud House zostały uformowane z lodowców mielących skały łupkowe na mniejsze żwiry i drobniejsze cząstki. Gleby te są bogate w minerały, swobodnie się drenują i mają niską żywotność, dlatego do utrzymania zdrowia winorośli wymagane jest ostrożne stosowanie nawadniania. Klimat w Mud House jest najbardziej kontynentalny w Nowej Zelandii, z mroźnymi zimami (świetnie jeżdżącymi na nartach w pobliskim Wanaka) i gorącym suchym latem. Opady deszczu są niskie, średnio 450 mm rocznie, aw szczytowych temperaturach latem mogą przekraczać 35 stopni Celsjusza, jednak znacznie chłodniejsza noc utrzymuje kwasowość i witalność w Pinot Noir, który produkujemy. Owoce z tej winnicy są wykorzystywane do tworzenia Mud House Single Vineyard 431 Vineyard Central Otago Pinot Noir i Mud House Central Otago Pinot Noir.

NADINE WORLEY – Winiarz Mud House pochodząca z Południowej Australii Nadine studiowała enologię przez cztery lata na Uniwersytecie Adelaide. Po ukończeniu studiów rozpoczęła karierę zawodową w Australii, pracując przy chłodnych klimatach w Victorii i na wzgórzach Adelajdy, a następnie spędziła dwa lata w rodzinnej winnicy we Włoszech i vintage w Oregonie. Preferencja do produkcji wina w chłodnym klimacie doprowadziła Nadine do Marlborough i do zespołu Mud House, gdzie była od 2006 roku. W czasie jej pracy z nami Nadine została awansowana z Assistant Winemaker na Winemaker. Nadine mówi z wielkim uczuciem o winnicach Mud House na Wyspie Południowej w Nowej Zelandii. Pinot Noir z Central Otago, Pinot Gris i Riesling z Waipara i oczywiście Sauvignon Blanc z Marlborough. "To prawdziwa przyjemność móc produkować wina z trzech najbardziej ekscytujących regionów Nowej Zelandii" - mówi Nadine. Sauvignon Blanc jest jednym z ulubionych win Nadine do picia i rzemiosła. Mówi, że nie ma nic lepszego niż zapach idealnego fermentu Sauvignon Blanc. "Podnieś pokrywkę zbiornika, a za drożdżami będą ostre aromaty cytrusów, marakui i guawy. Wtedy wiesz, że to będzie dobre. " Zobacz wina Mud House.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE