Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Yalumba Family Vignerons
    Yalumba Family Vignerons

Sklep Bachus - Yalumba Family Vignerons Australia

Yalumba Family Vignerons Australia wspaniała winnica z szeregiem bardzo dobrych win. Wszystkie zalety Yalumba Family były i są wypracowywane sumienną pracą i uczciwością pielęgnacji winorośli. Wszystko zaczęło się w 1849 roku to właśnie wtedy Smith  zasadził pierwsze winorośl na własnej winnicy.

 

Fred Caley Smith był urodzonym poszukiwaczem przygód i poszukiwaczem. W 1893 roku podjął globalną podróż odkrywczą do USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Europy, Bliskiego Wschodu, Indii i Sri Lanki, spotykając się z innymi ogrodnikami, biorąc sadzonki, sadząc materiał i promując wina Yalumba. To była przełomowa podróż, dzięki której Yalumba stała się liderem australijskiego wina i uprawy owoców. Winoarnia jest zarządzana przez rodzinę od pięciu pokoleń wraz z obecnym spadkobiercą Robertem H. Smitem, który kontynuuje tradycje. Pomimo iż Yalumba słynie z czerwonych win to należy wspomnieć że jako pierwsza począwszy od 1980 roku zaczęła pracować profesjonalnie ze szczepami Viognier, który został przeniesiony z Dalmacji do Francji a potem do Australi.  Obecnie wypuszczona zostaje linia Yalumba , która ma uosabiać Yalumba, mieszankę Cabernet Sauvignon & Shiraz, zwaną po prostu The Signature, zostaje wydane. Uhonorowanie kogoś, kto uosabia samo serce Yalumby, Podpis na przestrzeni lat rozpoznaje członków rodziny, opowiadaczy, sprzedawców, winiarzy i jednoznacznie lojalnych zwolenników. Z czterema latami epoki butelkowania inauguracyjny rocznik The Signature z 1962 roku trafnie oddaje cześć pionierskiemu, przedsiębiorczemu duchowi Samuela Smitha. Wina Yalumba są rozpoznawalne na całym świecie, doceniana i chętnie zakupywane, ponieważ posiadają bardzoa dobry stosunek ceny do jakości.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE