Glen Scotia Campbeltown Harbour Whisky Loch Lomond

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Glen Scotia Campbeltown Harbour Whisky Loch Lomond 40,0% alk. 0,7l

Glen Scotia Campbeltown Harbour przyjemne Whisky single malt z regionu Campbeltown prezentuje barwę jasnego bursztynu z miodowymi akcentami. Aromat owocowo kwiatowe z dominacją fiołka, lawendy i wanilii. W ustach ciepłe, mile, delikatnie słodkie z akcentami cytrusów, zielonego jabłka, brzoskwiń, toffi, wanilii. Finisz skromny, bardzo lekki torf uzupełnia charakter morski.

Glen Scotia Whisky Distillery leży w regionie Campbeltown na krańcach półwyspu Kintyre w Szkocji należąca obecnie o Loch Lomond Distillery Co. zalety Glen Scotia Whisky, dostęp do bogatych zasobów wody, torfu, zboża oraz rosnący rynek zbytu w Wielkiej Brytanii. Dziś roczna produkcja gorzelni to około 600 tysięcy litrów czystego alkoholu, czyli zalicza się do jednych z najmniejszych szkockich producentów Whisky. Wraz z przejęciem destylarni przez Loch Lomond Distillery Co w 2014 roku znacznie ożywiło linię produkcyjną, zagłębiono się tradycję produkcji Whisky Campbeltown

Glen Scotia Campbeltown Harbour Whisky Loch Lomond - Opinie klientów

Dodaj opinię

Glen Scotia Campbeltown Harbour Whisky Loch Lomond

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad