White Walker Johnnie Walker

140,00 zł
Brutto
599 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

White Walker Johnnie Walker 0,70l 40%alk.

 

Johnnie Walker Introduces Game of Thrones-Inspired Whiskey White Walker

 

White Walker to szkocka whisky do mocnego zmrożenia, która debiutuje z końcem 2018 roku. Alkohol ten zawiera m.in. karmelizowany cukier i wanilię, świeże czerwone jagody i wyróżnia Single Malts z Cardhu i Clynelish - jednej z najbardziej północnych destylarni w Szkocji. Blender George Harper użył Frozen North jako swojego punktu wyjścia do stworzenia White Walker przez Johnnie Walker. Powiedział: "Whisky z Clynelish przetrwały długie, szkockie zimy, podobne do długich okresów, które przetrwały na Nocnym Strażniku, które odważyły ​​się na północ od ściany - więc było to idealne miejsce do rozpoczęcia tworzenia tej wyjątkowej whisky". Snow whiskey, Ice whiskey, Whiskey from the glacier, Winter Whiskey, Arctic whiskey…

Game of Thrones Johnnie Walker White Walker Limited Edition Scotch Whisky ta limitowana edycja przeniesie cię prosto do Krainy Lodowców z lodowatym biało-niebieskim wzorem oraz kultowego Johnie Walkera, który ma teraz zbroję, by zmieścić się w szeregach sił Króla Nocy. Wykorzystując wrażliwą na temperaturę technologię atramentową, fani będą pamiętać, że "Zima jest tutaj" z niespodziewanego graficznego oblodzenia na butelce po zamrożeniu. Biała, wyglądająca jak oszroniona butelka. White Walker jest jednym z elementów szerszego partnerstwa marki Johnie Walker z producentami „Gry o tron”. W sumie ma powstać osiem limitowanych serii marki. Śnieżna Whisky, Biła Whisky, Lodowa Whisky, Whisky z Lodowca, Zimowa Whisky, …

Stworzony przez Georgea Harpera, specjalistę od whisky, wraz z niewielkim zespołem doświadczonych mikserów w Johnnie Walker Whisky.

White Walker by Johnnie Walker - Game of Thtones to innowacyjna whisky najlepiej jest podawać bezpośrednio z zamrażarki, co odbija się na chłodnej obecności białych piechurów.

White Walker Johnnie Walker - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-10-25

Whisky dla kolekcjonerów

Whisky dla kolekcjonerów. White Walker to limitowana edycja marki Johnnie Walker, zainspirowana najbardziej tajemniczymi i przerażającymi postaciami z kultowego serialu Gra o Tron

Dodaj opinię

White Walker Johnnie Walker

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 167 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski