Carl Jung Riesling Feinherb 0%

39,99 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Bezalkoholowe
Półwytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Carl Jung Riesling Feinherb 0%

 

Kraj: Niemcy

Region: Rheingau

Producent: Carl Jung

Szczepy: Riesling

Kolor: Białe

Rodzaj: BEZALKOHOLOWE półwytrawne

Pojemność: 0,75

Alkohol: 0 %

 

Wino BEZALKOHOLOWE

Wino powstało w całości z gron Riesling uprawianych w regionie Rheingau, odznacza jasno słomkową barwą z aromatami cytrusów, brzoskwiń oraz zielonych jabłek. Na podniebieniu świeże o dobrej budowie ciała z przyjemnie zaznaczoną kwasowością. Wino posiada 1/3 kalorii wina alkoholowego.

Sugestie kulinarne: Sałatki, ryby, białe mięsa.

 

Carl Jung Riesling Feinherb, w nadreńskiej miejscowości Rüdesheim, poddane zostało procesowi dealkoholizacji – specjalnie opracowanemu procesowi eliminacji alkoholu, dzięki któremu wino zachowuje swój oryginalny smak i aromat.

 

Carl Jung z Rüdesheim am Rhein to firma z ponad stuletnią tradycją. W zamku Boosenburg w Rüdesheim, siedzibie rodziny Jung, poświęcają się opiece nad winem i produktami z wina. Specjalnością, którą wytwarza się z win fermentowanych poprzez delikatne usuwanie alkoholu są eleganckie i smaczne wina bezalkoholowe jako alternatywa dla tych, którzy chcą zrezygnować z alkoholu, ale cenią sobie radość z dobrego kieliszka wina. W nowoczesnym zakładzie dealkoholizacji starannie wyselekcjonowane wina są ekstrahowane w szczególnie delikatny sposób przy użyciu opatentowanej przez Junga „metody Carla-Junga”. To sprawia, że ​​Carl Jung jest jednym z najważniejszych producentów win bezalkoholowych i win musujących.

Boosenburg lub Oberburg to niski zamek na prawym brzegu doliny Renu, tuż nad Brömserburgiem w Rüdesheim am Rhein w powiecie Rheingau-Taunus w Hesji. Boosenburg jest od 2002 roku częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO Górnej Doliny Środkowego Renu. Dwupoziomowa, bardzo wysoka twierdza została otoczona konstrukcją w kształcie sześcianu, w której znajdowało się wejście. Budynki zabezpieczał mur kurtynowy i szeroka na dziewięć metrów fosa. Dodatkowe budynki mieszkalne powstały w późnym średniowieczu. Zamek powstał prawdopodobnie w XII wieku jako siedziba rycerza Fuchsa von Rüdesheim. W 1407 roku zamek został przekazany rodzinie Brömser von Rüdesheim, a następnie w latach 1474-1830 był własnością Boos von Waldeck. Przekazani hrabiom Schönborn-Wiesntheid w 1830 r., zburzyli wszystkie budynki z wyjątkiem wieży w 1838 r. Wieża została podwyższona i zaopatrzona w neogotyckie blanki. Po 1860 roku nowy pan zamku – handlarz winami Baptist Sturm – kazał wysklepić fosę prowadzącą do piwnicy z winami. Wdowa po nim wybudowała w 1872 roku neogotycką willę według projektu czaszki architekta Franza. Zamek jest własnością winnicy Carl Jung od 1938 roku.

Carl Jung Riesling Feinherb 0% - Opinie klientów

Dodaj opinię

Carl Jung Riesling Feinherb 0%

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad