Jakubów Solaris

89,99 zł
Brutto

Opis

Kolor
Białe
Smak
Półsłodkie
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Jakubów Solaris

 

Kraj: Polska

Region: Dolny śląsk

Apelacja: Wzgórza Dalkowskie

Producent: Winnica Jakubów

Szczepy: Solaris

Kolor: białe

Rodzaj: półsłodkie

Pojemność: 0,5l

Alkohol: 12,5 %

 

Eleganckie, białe, półsłodkie wino z odmiany Solaris, które swoją słodycz zawdzięcza późnym zbiorom, zrodzynkowanych częściowo gron. Wino jest gęste i ekstraktywne, ujawniające cudowne aromaty gruszki, brzoskwiń oraz miodu. Na podniebieniu przyjemna słodycz zrównoważona przyjemną kwasowością, której towarzyszą nuty cytrusów, grejpfruta, gruszek oraz brzoskwiń.

Sugestie kulinarne: sałatki owocowe, desery, aperitif.

 

Winnica Jakubów leży w północnej części województwa dolnośląskiego w środkowej części Wzgórz Dalkowskich. Rzeźba terenu z licznym pasmami wyniosłości i jarów stwarza możliwość idealnego dopasowania stanowiska do wymagań winorośli. Winnica położona jest na południowym zboczu wału, osłonięta pasmem drzew i krzewów od północy oraz zalesionymi wzniesieniami od wschodu i zachodu. Starannie wybrane stanowisko, klimat południowo- zachodniej Polski oraz mikroklimat rejonu Wzgórz Dalkowskich zapewniają idealne warunki dojrzewania owoców a gliniasto- piaszczysta gleba gwarantuje dostarczenie owocom potrzebnej ilości składników mineralnych i wody.

Jakubów Solaris - Opinie klientów

Dodaj opinię

Jakubów Solaris

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad