Los Vascos Grande Reserve Colchagua

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Los Vascos Grande Reserve Colchagua

 

Kraj: Chile

Region: Colchagua Valley

Producent: Domaines Barons de Rothschild (Lafite)

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75lBK17

 

Los Vascos Grande Reserve to punkt odniesienia dla elegancji i finezji w Chile.Piękny czerwony rubinowy kolor z ceglastymi niuansami. W nosie wyczuwalne są aromaty świeżych, dojrzałych owoców, takich jak maliny, czereśnie, czarna porzeczka i śliwki, a także nuty kakao, mięty pieprzowej, czarnej oliwy, białego pieprzu i suszonej śliwki. Na podniebieniu, atrakcyjny styl jest wspierany przez potężne taniny. Łatwe do picia, niezwykle przyjemne wino. Sugestie kulinarne: Mięsa z rusztu, dojrzałe sery, twarde wędliny.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wina Los Vascos łączą tradycję Lafite z wyjątkowym terroir Chile, tworząc eleganckie wina, które wnoszą coś wyjątkowego do codzienności. Wizja Domaines Barons de Rothschild (Lafite) powiększenia ich posiadłości zaprowadziła ich do Ameryki Południowej w 1988 roku, stając się pierwszą francuską inwestycją w uprawę winorośli we współczesnym Chile. Od tego czasu podjęto kompleksowy program modernizacji i inwestycji, ukierunkowany na produkcję dobrego wina z wykorzystaniem i dostosowanie doświadczeń winiarskich Bordeaux i innych obszarów, na których obecne są Domaines Barons de Rothschild (Lafite). Los Vascos znajduje się w Valley de Caneten (Colchagua), zamkniętej dolinie w centralnej strefie Chile, około 25 mil od morza. Dolina zapewnia doskonały mikroklimat dla wysokiej jakości uprawy winorośli, z północną ekspozycją na tereny niezanieczyszczone zanieczyszczeniami z powietrza lub wody. Codzienne wiatry na lądzie zapewniają zmiany temperatury w zakresie 68-77°F, dla optymalnego dojrzewania winogron. Z 1581 hektarami jest to jedna z największych winnic w środkowej dolinie Colchagua, u podnóża góry Cañeten. W latach 1989-1995 winiarz Marcelo Gallardo studiował na Universidad Austral de Chile, uzyskując dyplom z inżynierii rolniczej. Marcelo kontynuował naukę, studiując i kończąc studia na Universidad de Chile w latach 1998-1999 na wydziale enologii i uprawy winorośli w Santiago. W 1999 roku Marcelo pracował jako asystent winiarza w Viña Santa Rita w dolinie Maipo i odbywał staż w Bodega Sandeman, Porto-Duero w Portugalii. Po Portugalii wykonał żniwa w Domain Jandeau w Burgundii we Francji. Pracując dla Viña Los Vascos od 2000 r., został głównym winiarzem i kierownikiem produkcji w 2006 r. Marcelo rutynowo odwiedza inne nieruchomości Domaines Barons de Rothschild (Lafite), aby sprowadzić L’Esprit Lafite do Viña Los Vascos. Ponadto współpracuje przy najnowszych osiągnięciach technologii z najlepszych uniwersytetów i winnic.

Los Vascos Grande Reserve Colchagua - Opinie klientów

Dodaj opinię

Los Vascos Grande Reserve Colchagua

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 106 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson
Bachus Wina to wspaniałe miejsce dla miłośników wina. Sklep oferuje wyjątkowy wybór win z różnych regionów, a personel zawsze chętnie doradzi, który trunek wybrać.
Tadeusz Kosecki