Wino Côtes Catalanes Muscat Sec IGP

56,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Côtes Catalanes Muscat Sec IGP

Kraj: Francja

Region: Langwedocja - Roussillion

Apelacja: IGP Côtes Catalanes

Producent: ARNAUD DE VILLENEUVE

Szczep: Muscat

Kolor: białe

Rodzaj: wytrwane

Pojemność: 0,75l

Alkohol:13%

 

Nota degustacyjna:

Białe wytrawne wino powstałe w całości z odmiany muscat. Wino prezentuje się blado złotym odcieniem z zielonymi refleksami. Nos uwydatnia aromaty owoców egzotycznych oraz kwiatów. Na podniebieniu świeże i orzeźwiające z cytrusową nutą.

Sugestie kulinarne: ryby, drób, kurczak,  makarony z białymi sosami, wiosenne sałatki,

 

Winnica: ARNAUD DE VILLENEUVE

„Utworzony w 1909 roku, nasz dom jest głęboko zakorzeniony w historii uprawy winorośli w Roussillon. Prekursorzy systemu spółdzielczego, do którego jesteśmy przywiązani, stawiamy na dobrowolne zaangażowanie naszych winiarzy, pierwszych gwarantów jakości naszych produktów. Zgromadzeni wokół naszego zespołu wszyscy podzielają wartości, które kierują naszym rozwojem, w oparciu o poziomy zrównoważonego rozwoju.

Nasza winnica rozciąga się na ponad 1800 hektarach i korzysta z mozaiki różnorodnych terroirów. W rzeczywistości winorośle są sadzone od równin w pobliżu morza po zbocza w głębi lądu, na wysokości do 200 metrów.

W trosce o zachowanie otaczającego nas środowiska i jego różnorodności biologicznej sprzyjamy rozsądnym praktykom kulturowym i zachęcamy naszych winiarzy do ograniczania zabiegów. Uprawiamy część winnicy w rolnictwie ekologicznym i przechodzimy na etykietę Vignerons en Développement Durable.

Naturalne wina słodkie są specyfiką Roussillon i jesteśmy zobowiązani do utrwalania praktyki tego „dziedzictwa” know-how i zachowania pamięci o nim.

Wszystkie nasze wina powstają na podstawie selekcji działek, które pozwalają nam jak najlepiej oddać charakter naszych terroirów.”

Côtes Catalanes Muscat Sec IGP - Opinie klientów

Dodaj opinię

Côtes Catalanes Muscat Sec IGP

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 166 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka