Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Apelacja: DOCa Rioja

Producent: Marques de Riscal

Szczepy: 100% Tempranillo

Starzenie: 30 miesięcy francuski dąb

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75 l

 

Frank Gehry jest winem, które wyróżnia jego oszałamiający kolor. Pod względem aromatu potrzebuje trochę natlenienie, gdy się otwiera i przechodzi różne fazy. To pokazuje elegancję i determinację, głębokość i wiele niuansów. Dojrzałość i świeżość, owoce, kwiaty i mineralność.

Winem można cieszyć się teraz, ale będzie lepsze za następne 2 lub 3 dekady i będzie żyć wiecznie. Frank Gehry powinien być dumny z tego wina tak jak to nosi jego imię. To najlepsze wino, które zostało zrobione pod tą etykietą do tej pory i jedno z największych win w ostatnim półwieczu winnicy i Hiszpanii.

Sugestie kulinarne: Wino dobrze pasuje do szynki, serów o średniej sile, zapiekanek z sosami niezbyt dobrze przyprawionymi, gulaszu pulsacyjnego, drobiu, czerwonego mięsa, pieczeni i grilla.

Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski