Wino Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Apelacja: DOCa Rioja

Producent: Marques de Riscal

Szczepy: 100% Tempranillo

Starzenie: 30 miesięcy francuski dąb

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75 l

 

Frank Gehry jest winem, które wyróżnia jego oszałamiający kolor. Pod względem aromatu potrzebuje trochę natlenienie, gdy się otwiera i przechodzi różne fazy. To pokazuje elegancję i determinację, głębokość i wiele niuansów. Dojrzałość i świeżość, owoce, kwiaty i mineralność.

Winem można cieszyć się teraz, ale będzie lepsze za następne 2 lub 3 dekady i będzie żyć wiecznie. Frank Gehry powinien być dumny z tego wina tak jak to nosi jego imię. To najlepsze wino, które zostało zrobione pod tą etykietą do tej pory i jedno z największych win w ostatnim półwieczu winnicy i Hiszpanii.

Sugestie kulinarne: Wino dobrze pasuje do szynki, serów o średniej sile, zapiekanek z sosami niezbyt dobrze przyprawionymi, gulaszu pulsacyjnego, drobiu, czerwonego mięsa, pieczeni i grilla.

Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marques de Riscal FRANK GEHRY SELECTION

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora