Mas Rabell Rose Torres

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Mas Rabell Rose Torres

 

Kraj: Hispania

Apelacja: DO Catalunya

Rodzaj: różowe, wytrawne

Producent: Torres

Pojemność: 750 ml

Szczep: Garnacha, Carinena, Syrah, Tempranillo

Alkohol: 12,5 %

 

Barwa wina jasno czerwona z różowymi odcieniami. Aromaty kwiatów lilii oraz owoców czerwonej porzeczki. Uwodzicielski smak, okrągły z kokosowymi nutami.. Jedwabiste, pełne, dobrze zrównoważone i jednocześnie wytrawne.

Sugestie kulinarne: owoce morza, małże, foie gras, pasty z jasnymi sosami oraz kaczka w słodkim sosie. Znakomite z awokado, owocami morza, rybami, melonem i szynką.

Polecane aperitif schłodzone do 11ᵒC.

 

Miguel Torres światowej klasy producent win. Torres wniósł dwa znaczące wkłady w rozwój enologii w Hiszpanii: po pierwsze, wykorzystanie fermentacji w kontrolowanych temperaturach, a po drugie, dojrzewanie wina w małych dębowych beczkach w skrupulatnie określonym czasie, jak to było nawykiem ćwiczyć w Bordeaux. Wymienione wszystkie zalety przekładają się na wysoką jakości win. Wielokrotnie nagradzany na rynku globalnym. Warto poznać wina Miguel Torres ponieważ przykładają wszelkich starań aby wina były smaczne i zdrowe. Wiedza o terror doprowadziła Miguel Torres do założenia winnic w Chile ,,Miguel Torres Chile” w chilijskiej dolinie centralnej oraz w Stanach Zjednoczonych ( Kalifornia ), gdzie w 1986 Marimar Torres założył Marimar Estate . W Hiszpanii poza rodzimym regionem Penedes rodziny Torres, są właścicielami win w DO Conca de Barberà DO Toro , DO Jumilla , DO Ribera del Duero , DOQ Priorat, a ostatnio w DOC Rioja Miguel Torres zarazem jest największym hiszpańskim producentem win DO pod własną marką, eksportując produkty do ponad 140 krajów.

Mas Rabell Rose Torres - Opinie klientów

Dodaj opinię

Mas Rabell Rose Torres

Dodaj opinię