Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Recanati Marselan Reserve Galilee

247,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Galilea Recanati Marselan Reserve

 

Kraj: Izrael

Region: Górna

Producent: Recanati

Apelacja: Górna Galilea

Szczepy: Cabernet Sauvignon i Grenache

Rodzaj: Wytrawne czerwone

Wino Koszerne, יין כשר

Pojemność: 0,75lPAR

Alkohol: 14% PAW1

 

Marselan krzyżówka odmian Cabernet Sauvignon i Grenache w stylu francuskich win, zapoczątkowana w 1961 roku. Doskonale przyjęła się w ciepłym, śródziemnomorskim klimacie Izraela, dając to, co najlepsze z obydwu szczepów: szlachetność i dystynkcję Cabernet oraz soczystą, wibrującą owocowość Grenache. Winogrona do produkcji tego wina zbierane są ręcznie, bardzo wczesnym rankiem. Wino leżakuje w beczkach z dębu francuskiego przez 12 miesięcy (połowa nowych), następnie 6 miesięcy w butelce. Jego potencjał dojrzewania szacowany jest na co najmniej 10 lat. Aromatyczne i pełne wino, o mocnej strukturze i połyskliwej szacie.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino Marselan Reserve Recanati ujawnia ciemny rubin / atramentowy kolor z fioletowym brzegiem. Intensywny nos wanilii, cedru, alkoholu, goździków, jeżyn, fig, gotowanych śliwek, gałki muszkatołowej i białego pieprzu. Pełna, gładka i elegancka struktura z miłym wykończeniem. Niezwykle owocowe i wytrawne na podniebieniu z jeżynami, jagodami, figami, śliwkami, rodzynkami, wanilią, cedrem, goździkami i pieprzem. Długie wykończenie z gładkimi, okrągłymi, ale pełnymi taninami i czarnym pieprzem. Wino zbliżone smakiem do win z Dolina Napy, Cabernet wygląda podobnie. Ten francuski winogron Marselan został wyprodukowany z krzyżówki odmian Cabernet Sauvignon i Grenache. To niesamowite wino jest nadal młode i byłoby jeszcze lepsze za 3 do 5 lat. Wyprodukowano tylko 6570 ponumerowanych butelek.

Recanati Marselan Reserve Galilee - Opinie klientów

Dodaj opinię

Recanati Marselan Reserve Galilee

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki