Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

78,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Lawsons Dry Hills

Winiarz: Marcus Wright / Rebecca Wiffen

Szczep: Gewurztraminer

Rodzaj:białe, delikatnie wytrawne

Pojemność: 0,75 l BK17

 

Do produkcji tego Gewurztraminera winogrona są zbierane z dwóch winnic u podnóża Marlboroughs Wither Hills. Wino prezentuje jasnozłotą barwę z zielonkawymi refleksami. Nos ukazuje szerokie spektrum aromatów począwszy od płatków róży, piżma, kwiatów pomarańczy po egzotyczne przyprawy. Na podniebieniu wino jest niezwykle bogate, okrągłe i pełne smaków liczi, cytrusów, fig i kardamonu. Sugestie kulinarne: Bogate pasztety i sery, dania azjatyckie, wędzone ryby.

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Kiedy połączysz 30-letnie doświadczenie z dociekliwym duchem, rezultatem jest idealna równowaga wiedzy i innowacji. Te dwie cechy można znaleźć w każdej butelce wina Lawson's Dry Hills – wspaniałych, najwyższej jakości owocach z naszych starannie pielęgnowanych winnic, które przy użyciu nowoczesnych technik winiarskich zostały przekształcone w nieuchronnie nadające się do picia wina.Rodzinna firma Majella Wines uprawia wszystkie swoje winogrona na posiadłości otaczającej winnicę, położonej na wschodnim skraju słynnego „czerwonego pasa” Coonawarra. Każdego roku Winestate ocenia około 10 000 win w 16 kategoriach ze wszystkich regionów Australii i Nowej Zelandii, stosując audytowany i niezależny proces oceniania. „Jako finalista spośród ponad 10 000 win ocenianych w tym roku, w których mniej niż 5% zgłoszonych win osiągnęło etap finalisty, a dzięki najtrudniejszemu ocenianiu w ciemno w Australii lub Nowej Zelandii, Medal Winestate jest naprawdę zasłużony” – powiedział wydawca Winestate Peter. Simic. „Aby zostać zwycięzcą generalnym, wino musi być o głowę i ramiona powyżej swoich rówieśników w tej kategorii w porównaniu ze zwycięskimi winami we wszystkich innych kategoriach

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer - Opinie klientów

Dodaj opinię

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 299 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk