Wino Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

92,00 zł
Brutto
996 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Lawsons Dry Hills

Winiarz: Marcus Wright / Rebecca Wiffen

Szczep: Gewurztraminer

Rodzaj:białe, delikatnie wytrawne

Pojemność: 0,75 l BK17

 

Do produkcji tego Gewurztraminera winogrona są zbierane z dwóch winnic u podnóża Marlboroughs Wither Hills. Wino prezentuje jasnozłotą barwę z zielonkawymi refleksami. Nos ukazuje szerokie spektrum aromatów począwszy od płatków róży, piżma, kwiatów pomarańczy po egzotyczne przyprawy. Na podniebieniu wino jest niezwykle bogate, okrągłe i pełne smaków liczi, cytrusów, fig i kardamonu. Sugestie kulinarne: Bogate pasztety i sery, dania azjatyckie, wędzone ryby.

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Kiedy połączysz 30-letnie doświadczenie z dociekliwym duchem, rezultatem jest idealna równowaga wiedzy i innowacji. Te dwie cechy można znaleźć w każdej butelce wina Lawson's Dry Hills – wspaniałych, najwyższej jakości owocach z naszych starannie pielęgnowanych winnic, które przy użyciu nowoczesnych technik winiarskich zostały przekształcone w nieuchronnie nadające się do picia wina.Rodzinna firma Majella Wines uprawia wszystkie swoje winogrona na posiadłości otaczającej winnicę, położonej na wschodnim skraju słynnego „czerwonego pasa” Coonawarra. Każdego roku Winestate ocenia około 10 000 win w 16 kategoriach ze wszystkich regionów Australii i Nowej Zelandii, stosując audytowany i niezależny proces oceniania. „Jako finalista spośród ponad 10 000 win ocenianych w tym roku, w których mniej niż 5% zgłoszonych win osiągnęło etap finalisty, a dzięki najtrudniejszemu ocenianiu w ciemno w Australii lub Nowej Zelandii, Medal Winestate jest naprawdę zasłużony” – powiedział wydawca Winestate Peter. Simic. „Aby zostać zwycięzcą generalnym, wino musi być o głowę i ramiona powyżej swoich rówieśników w tej kategorii w porównaniu ze zwycięskimi winami we wszystkich innych kategoriach

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-08-06

Silnie aromatyczny gewurztraminer

Aromat w nosie jest uderzający ze względu na intensywny aromat, który rozciąga się od nut płatków róż po kwiaty i przyprawy. Smak w ustach uwalnia całą swoją finezję ze świeżym ciałem, harmonijną elegancją i intensywnym finiszem, dobrą trwałością.

Dodaj opinię

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 167 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski