Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

84,00 zł
Brutto
9993 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Lawsons Dry Hills

Winiarz: Marcus Wright / Rebecca Wiffen

Szczep: Gewurztraminer

Rodzaj:białe, delikatnie wytrawne

Pojemność: 0,75 l BK17

 

Do produkcji tego Gewurztraminera winogrona są zbierane z dwóch winnic u podnóża Marlboroughs Wither Hills. Wino prezentuje jasnozłotą barwę z zielonkawymi refleksami. Nos ukazuje szerokie spektrum aromatów począwszy od płatków róży, piżma, kwiatów pomarańczy po egzotyczne przyprawy. Na podniebieniu wino jest niezwykle bogate, okrągłe i pełne smaków liczi, cytrusów, fig i kardamonu. Sugestie kulinarne: Bogate pasztety i sery, dania azjatyckie, wędzone ryby.

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Kiedy połączysz 30-letnie doświadczenie z dociekliwym duchem, rezultatem jest idealna równowaga wiedzy i innowacji. Te dwie cechy można znaleźć w każdej butelce wina Lawson's Dry Hills – wspaniałych, najwyższej jakości owocach z naszych starannie pielęgnowanych winnic, które przy użyciu nowoczesnych technik winiarskich zostały przekształcone w nieuchronnie nadające się do picia wina.Rodzinna firma Majella Wines uprawia wszystkie swoje winogrona na posiadłości otaczającej winnicę, położonej na wschodnim skraju słynnego „czerwonego pasa” Coonawarra. Każdego roku Winestate ocenia około 10 000 win w 16 kategoriach ze wszystkich regionów Australii i Nowej Zelandii, stosując audytowany i niezależny proces oceniania. „Jako finalista spośród ponad 10 000 win ocenianych w tym roku, w których mniej niż 5% zgłoszonych win osiągnęło etap finalisty, a dzięki najtrudniejszemu ocenianiu w ciemno w Australii lub Nowej Zelandii, Medal Winestate jest naprawdę zasłużony” – powiedział wydawca Winestate Peter. Simic. „Aby zostać zwycięzcą generalnym, wino musi być o głowę i ramiona powyżej swoich rówieśników w tej kategorii w porównaniu ze zwycięskimi winami we wszystkich innych kategoriach

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-08-06

Silnie aromatyczny gewurztraminer

Aromat w nosie jest uderzający ze względu na intensywny aromat, który rozciąga się od nut płatków róż po kwiaty i przyprawy. Smak w ustach uwalnia całą swoją finezję ze świeżym ciałem, harmonijną elegancją i intensywnym finiszem, dobrą trwałością.

Dodaj opinię

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski