Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

84,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Lawsons Dry Hills

Winiarz: Marcus Wright / Rebecca Wiffen

Szczep: Gewurztraminer

Rodzaj:białe, delikatnie wytrawne

Pojemność: 0,75 l BK17

 

Do produkcji tego Gewurztraminera winogrona są zbierane z dwóch winnic u podnóża Marlboroughs Wither Hills. Wino prezentuje jasnozłotą barwę z zielonkawymi refleksami. Nos ukazuje szerokie spektrum aromatów począwszy od płatków róży, piżma, kwiatów pomarańczy po egzotyczne przyprawy. Na podniebieniu wino jest niezwykle bogate, okrągłe i pełne smaków liczi, cytrusów, fig i kardamonu. Sugestie kulinarne: Bogate pasztety i sery, dania azjatyckie, wędzone ryby.

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Kiedy połączysz 30-letnie doświadczenie z dociekliwym duchem, rezultatem jest idealna równowaga wiedzy i innowacji. Te dwie cechy można znaleźć w każdej butelce wina Lawson's Dry Hills – wspaniałych, najwyższej jakości owocach z naszych starannie pielęgnowanych winnic, które przy użyciu nowoczesnych technik winiarskich zostały przekształcone w nieuchronnie nadające się do picia wina.Rodzinna firma Majella Wines uprawia wszystkie swoje winogrona na posiadłości otaczającej winnicę, położonej na wschodnim skraju słynnego „czerwonego pasa” Coonawarra. Każdego roku Winestate ocenia około 10 000 win w 16 kategoriach ze wszystkich regionów Australii i Nowej Zelandii, stosując audytowany i niezależny proces oceniania. „Jako finalista spośród ponad 10 000 win ocenianych w tym roku, w których mniej niż 5% zgłoszonych win osiągnęło etap finalisty, a dzięki najtrudniejszemu ocenianiu w ciemno w Australii lub Nowej Zelandii, Medal Winestate jest naprawdę zasłużony” – powiedział wydawca Winestate Peter. Simic. „Aby zostać zwycięzcą generalnym, wino musi być o głowę i ramiona powyżej swoich rówieśników w tej kategorii w porównaniu ze zwycięskimi winami we wszystkich innych kategoriach

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-08-06

Silnie aromatyczny gewurztraminer

Aromat w nosie jest uderzający ze względu na intensywny aromat, który rozciąga się od nut płatków róż po kwiaty i przyprawy. Smak w ustach uwalnia całą swoją finezję ze świeżym ciałem, harmonijną elegancją i intensywnym finiszem, dobrą trwałością.

Dodaj opinię

Lawson’s Dry Hills Gewurztraminer

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki