Wino Adoria Pinot Noir

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Adoria Pinot Noir

 

Kraj: Polska

Region: Dolny Śląsk

Apelacja: Zachowice

Producent: Adoria Vineyards

Szczepy: Pinot Noir

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5 %

 

Wino powstało w całości z pełni dojrzałych gron Pinot Noir dojrzewających w dębowych beczkach po Chardonnay. Wino ujawnia typowe nuty dla Pinot Noir aromaty, malin, truskawki, wiśni z delikatnymi akcentami wanilii, pieprzu oraz dymu. Na podniebieniu wyczuwamy nuty malin , truskawki oraz wanilii. Wino długie, z dobrze zintegrowanymi taninami.

Sugestie kulinarne: pieczona gęś, dziczyzna, pasztety, grillowany tuńczyk.

Adoria Pinot Noir - Opinie klientów

Dodaj opinię

Adoria Pinot Noir

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora