Charles Smith Chateau Smith Cabernet Sauvignon

87,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Charles Smith Chateau Smith Cabernet Sauvignon

 

Kraj: Stany Zjednoczone Ameryki

Region: Washington, Walla Walla

Szczep: Cabernet Sauvignon

Pojemność: 0,75l PAR1

Alkohol: 14,5%

 

Aromaty złożone przywołujące skojarzenie zapachów czarnych owoców, dojrzałej wiśni, grafitu i runa leśnego, obfitujące w miłe doznania smakowe Świetnie pasuje do pappardelle z borowikami i pistacjami. Wino Chateau Smith Cabernet Sauvignon pozostaje wierne staremu stylowi winiarskiemu z Bordeaux. A Charles uczciwie przyznaje, że tak na prawdę, to nie jest on właścicielem żadnego Chateau.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Jest to wyrafinowany oldschoolowy Cabernet Sauvignon, którego nie można od razu uznać za wino z Nowego Świata. Pełen owoców, aromatyczny, ale z rdzeniem z grafitu, wiórów i ołówków, które dają długie satysfakcjonujące wykończenie.

 

Charles Smith Wines | Washington Wines Are So Awesome. Charles Smith jest winiarzem i założycielem wielu marek z wina. Pierwsze nasadzenia winorośli sadził w Walla Walla Valley AVA w 1999 r. I wydał kolejne 330 skrzynek Syrah w 2001 r. Pod marką K Vintners, a następnie założył swoją markową markę w 2006 r. Smith tworzy wina jednoszczepowe, czasem wzmocnione niedużą ilością dodatkowych szczepów w zależności od stylu. Wytwórnia Smitha, znana z efektownych czarno-białych etykiet i zastrzeżonych nazw, takich jak The Velvet Devil Merlot , Boom Boom! Syrah i Kung Fu Girl Riesling . Smith ma winnice w całej dolinie Columbia, w tym subapelacje Wahluke Slope , Walla Walla Valley , Snipes Mountain i Yakima Valley . Produkcja we wszystkich markach Charlesa Smitha wynosi do 650 000 skrzynek rocznie, co czyni go jednym z największych producentów w Waszyngtonie, który wyprzedził jedynie Chateau Ste. Michelle Estates and Precept. Winnice uprawiają zrównoważone rolnictwo i wykorzystują wodę pochodzącą z recyklingu. Wina cieszą się uznaniem krytyki, utzrmując dobry poziom smaku za rozsądne ceny. Charles Smith został mianowany Winemaker of the Year w 2009 r. Przez Food and Wine Magazine, aw 2010 r. Przez Seattle Magazine. Pięć marek, w tym Kung Fu Girl i Velvet Devil, zostało sprzedanych Constellation w 2016 roku.

Charles Smith Chateau Smith Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Charles Smith Chateau Smith Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię