Volpetto Chianti DOCG

44,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Volpetto Chianti DOCG

 

Kraj: Włochy

Region: Chianti

Apelacja: Chianti DOCG

Producent: Volpetto

Szczepy: Sangiovese, Cannaiolo

Kolor: czerwony

Rodzaj: wytrawny

Pojemność: 0,75l

 

Wino to mieszanka głównie Sangiovese, z niewielkim udziałem Cannaiolo, jest dobrze zorganizowany i pełen ciała, żywy i intensywny. Ujawnia aromaty czarnych wiśni i śliwki z nutą przypraw w tle.

Sugestie kulinarne: czerwone i białe smażone mięsa, wędliny, sery. vip

 

Nagrody i wyróżnienia:

Rok Wydane przez Kraj Tytuł nagród Zabytkowe Nagrodzony

2013 IWSC Wielka Brytania Chianti DOCG 2011 brązowy medal

2012 Mundus Vini DE Chianti DOCG 2010 złoty medal

2012 IWSC Wielka Brytania Chianti DOCG 2010 brązowy medal

2012 Decanter World Wine Awards. Wielka Brytania Chianti DOCG 2010 pochwała

2011 Berliner Wein Trophy DE Chianti DOCG 2009 złoty medal

2011 IWC Wielka Brytania Chianti DOCG 2009 pochwała

2011 IWSC Wielka Brytania Chianti DOCG 2009 brązowy medal

Volpetto Chianti DOCG - Opinie klientów

Dodaj opinię

Volpetto Chianti DOCG

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski