Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Fonseca Guimaraens - Portugalia - Porto

Fonseca Guimaraens została założona w 1822 roku, kiedy Manuel Pedro Guimaraens przejęła kontrolę Spółki Fonseca & Monteiro poprzez zakup większości Fonseca gospodarstw. Warunkiem sprzedaży swoich akcji do Guimaraens, Fonseca odchodzenia przewiduje, że jego nazwisko pozostało zachowane. Niedługo po tym zakupie, Manoel Pedro Guimaraens, zwolennik liberalnej przyczyny w "wojnie z braci", został zmuszony uciekać z  Portugali ukryty w pustej beczce wina porto. Osiadł w Anglii, gdzie jego firma pozostała w oparciu, do 1927, kiedy siedziba firmy powrócił do Portugalii.  Podczas tego okresu, Fonseca szybko rosła w renomie i znaczeniu. Do 1840 roku firma stała się drugim, co do wielkości producentem Porto a następnie w 1847 pierwszy Fonseca rocznika Port został wysłany do Anglii.  Rodzina była częścią każdego portu Vintage Fonseca. Frank Guimaraens wykonał wszystkie roczniki rozpoczynające się w 1896 aż do 1948 roku. Jego córka, Dorothy Guimaraens, po jego śmierci, uczynił 1955. Bruce Duncan Guimaraens, pra-pra wnuk założyciela, dołożył wszelkich Vintage od 1960 aż do 1992 roku. Co do 1994 Vintage, Bruce Guimaraens? syn, David Guimaraens był odpowiedzialny za ten niezwykły nagradzanego Porto. Ta niezwykła ciągłość winiarz jest wyraźnie widoczne w winie. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE