Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Masi Agricola
    Masi Agricola

Sklep Bachus - Masi Agricola

 

 

 

 

 

 

 

Masi Agricola - Masi Valpolicella zalicza się do liderów wina w regione Valpolicella i jest jedną z najważniejszych winnic win z Werony, w szczególności wina Amarone. Z 16 milionami butelek produkowanych wina Valpolicella każdego roku, jest to jedna z największych w Valpolicella. Masi Valpolicella nadal jest firmą rodzinną, należącą do rodziny Boscaini utrzymując nowoczesny wizerunek. Winnica Masi produkuje wino od końca XVIII wieku. Masi było nazwą pierwszej winnicy. Dziś Masi Agricola posiada i prowadzi setki akrów winnic, nie tylko w Valpolicella, ale we wszystkich regionach winiarskich wokół Werony i kilku winnicach w Argentynie, gdzie po serii prób udało im się posadzić w Weronie szczepy winogron, Corvina w w szczególności w celu stworzenia win o międzynarodowym stylu przy użyciu najbardziej tradycyjnych winogron Valpolicella. W rzeczywistości, pomimo długiej tradycji, Masi wkłada wiele energii i wysiłków w badania naukowe i rozwój technologii stosowanych w uprawie winorośli i enologii z ważną współpracą z wydziałami agronomicznymi różnych uniwersytetów i instytutów naukowo-badawczych. Masi sfinansował badania nad DNA Corvina, które odkryły złożony mechanizm wywołujący rozwój substancji aromatycznych podczas suszenia (Appassimento) do produkcji Amarone. Koncentracja na badaniach i rozwoju dotyczyła tradycyjnych produktów, które zostały stworzone w celu stworzenia Masi Technical Group, zespołu agronomów, producentów wina itp., Którzy współpracują przy tworzeniu słynnych win Masi. Piwnica Wina Masi jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych i najbardziej spektakularnych na świecie. Został zbudowany pod historyczną siedzibą firmy, w Gargagnago, na terytorium Sant'Ambrogio di Valpolicella, jednej z pięciu wiosek, które stanowią Valpolicella Classica, historyczny obszar produkcji Wina Amarone. Jest to naprawdę wyjątkowe miejsce, gdzie wraz z nieskończoną liczbą beczek każdej wielkości i materiału, butelkami wielkich roczników, weteranami fermentacji, eksponowane są dzieła sztuki i instalacje architektoniczne, które sprawiają, że ta piwnica jest prawdziwym muzeum wina. Z pierwotnej willi wina piwnica Masi rozciąga się pod ziemią na wielu poziomach, które nie zmieniają krajobrazu terytorium. Nadal na parterze znajduje się jedno z wielu centrów suszenia winogron dla win Recioto i win Amarone. Appassimento (proces suszenia) odbywa się na wyspach, tradycyjnych regałach wykonanych z trzciny rzecznej, ale w całkowicie sterowanym komputerowo środowisku, które dzięki bazie danych i oprogramowaniu komputerowemu odtwarza ten sam zakres temperaturowy, wilgotność i wentylację rejestrowane przez lata wielkich roczników Wina Amarone.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE