Domaine Saint Remy Pinot Auxerrois

69,90 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Domaine Saint Remy Pinot Auxerrois

 

Kraj: Francja                            

Region: Alzacja

Apelacja: AOC Alsace

Producent: Domaine Saint Remy

Szczepy: Pinot Auxerrois

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5%

Certyfikaty: wino biodynamiczne

                               organiczne

 

Domaine Saint Remy Pinot Auxerrois uwodzi aromatami owoców liczi, słodkiego ananasa, moreli i róż. Lekko wytrawne, z wyraźnymi owocowymi echami uzupełnionymi dodatkowymi akcentami suszonych kwiatów gruszy i lipy. Dobra długość prowadząca do pikantnego finiszu.

Sugestie kulinarne: kuchnia indyjska, curry z kurczakiem w moreli, kuchnia azjatycka,

 

Od 1725 roku w rodzinie Ehrhart miłość do wina jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. François Ehrhart od wielu lat stara się rozwijać swoje wina z pól na najlepszych stokach Alzacji i przekazał swoją wiedzę swojemu synowi Philippe'owi, który dziś prowadzi to miejsce wraz z rodziną. Phillipe podtrzymuje rodzinną pasję i tradycje, oferując eleganckie, wyrafinowane i znane wina. Dziś zbiory są nadal w dużej mierze wykonywane ręcznie. Domena jest dziś certyfikowana jako biodynamiczne i ekologiczne gospodarstwo rolne z 20ha winnic w 10 gminach.

Domaine Saint Remy Pinot Auxerrois - Opinie klientów

Dodaj opinię

Domaine Saint Remy Pinot Auxerrois

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski