Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

BATARD MONTRACHET GRAND CRU

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 1000.


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Batard Montrachet Grand Cru

 

Kraj: Francja

Region: Burgundia – Puligny Montrachet

Apelacja: AOC Batard Montrachet Grand Cru

Producent: Maison Joseph Drouhin

Szczepy: Chardonnay

Temp. serwowania: 16–18 ° C.

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l  c3

 

Wino pochodzi z 3 różnych działek, dwóch po stronie Chassagne i trzeciej w sektorze Puligny, prawie na granicy między dwiema gminami. Wyrazisty i dojrzewający nos ma silne aromaty białych kwiatów i ślady limonki i brzoskwini (a także umiarkowaną redukcję, która ostatecznie rozprasza się w powietrzu), co prowadzi do bogatych i imponująco warstwowych smaków o dużej gęstości, ale niezwykłej elegancji i doskonałej długości. Jest to dość teksturowane na podniebieniu z większą mineralnością i detalami, niż zwykle spotykane w typowym bardecie. Jest to do przyjęcia teraz, ale z pewnością utrzyma się przez wiele lat, choć nie jestem pewien, czy to koniecznie poprawi się jeszcze bardziej. Wielokrotnie smakowane z najczęściej spójnymi nutami.  C3

BATARD MONTRACHET GRAND CRU - Opinie klientów

Dodaj opinię

BATARD MONTRACHET GRAND CRU

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki