Wino Taylors Porto 40 Year Old Tawny

1 472,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Taylor's 40 Year Old Tawny Port N.V.

Szczepy: Touriga Nacional, Touriga Francesa, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinta Cao

Rodzaj: czerwone, słodkie

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 20%

St:CYG1

 

Jasno ceglasty kolor z pomarańczowymi refleksami. Aromat intensywny i złożony, orzechowy i pikantny. W smaku gęste, mocno skoncentrowane, nasycone z łagodnym długim zakończeniem.Wykonane w całości z winogron uprawianych na terror Taylora, Taylor jest jednym z niewielu pozostałych domów, które wciąż produkuje 40 Year Old Aged Tawny Port.Niewielkie ilości tego wina są wykonane. Warto poczuć smak wytrwałości, pielęgnacji i cierpliwości. alk. 20% CYG

Taylors Porto 40 Year Old Tawny - Opinie klientów

Dodaj opinię

Taylors Porto 40 Year Old Tawny

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka