Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Rupert & Rothschild Vignerons Cabernet Sauvignon Merlot

177,00 zł
Brutto
11 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Rupert & Rothschild Cabernet Sauvignon Merlot

Region: Region przybrzeżny, RPA

Szczepy: 40% Cabernet Sauvignon ,

50% Merlot , 10% Cabernet Franc

Winery:  Rupert & Rothschild

Pojemność: 0,75 litra

Alkohol: 13,5%Kolor żywy, intensywny, rubinowy. W zapachu dominuje nuta owoców wiśni i czarnej porzeczki. Smak niezwykle subtelny, łagodny, harmonijny z długą końcówką ciemnej czekolady. Polecane z krwistym stekiem oraz twardymi serami.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Mieszanka Merlot, Cabernet Sauvignon i Cabernet Franc. 17 miesięcy na dębie francuskim 300L. Ręcznie zbierane winogrona. Aromaty świeżych malin, granatu. Zrównoważony, z niuansami żurawiny i drzewa cedrowego. Potencjał starzenia co najmniej 7 lat od rocznika. Połącz z doskonałym czerwonym mięsem, np. filetem lub chateaubriand, albo z coq au vin, ossobucco lub zapiekankami jagnięcymi. Można podawać z twardymi serami.

 

Rupert & Rothschild Vignerons to wspólne przedsięwzięcie rodziny Rupert z RPA i barona Benjamina de Rothschild z Château Clarcke z Francji. Wspólną bazą jest historyczna posiadłość Fredericksburg, położona między Franschhoek i Paarl. Utalentowana mistrzyni piwnicy Yvonne Lester, stały łącznik między winnicą a piwnicą winną, szczepy po nowoczesnych owocach i klasycznej teksturze.

Dodaj opinię

Rupert & Rothschild Vignerons Cabernet Sauvignon Merlot

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki