Rupert & Rothschild Vignerons Cabernet Sauvignon Merlot

177,00 zł
Brutto
9 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Rupert & Rothschild Cabernet Sauvignon Merlot

Region: Region przybrzeżny, RPA

Szczepy: 40% Cabernet Sauvignon ,

50% Merlot , 10% Cabernet Franc

Winery:  Rupert & Rothschild

Pojemność: 0,75 litra

Alkohol: 13,5%Kolor żywy, intensywny, rubinowy. W zapachu dominuje nuta owoców wiśni i czarnej porzeczki. Smak niezwykle subtelny, łagodny, harmonijny z długą końcówką ciemnej czekolady. Polecane z krwistym stekiem oraz twardymi serami.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Mieszanka Merlot, Cabernet Sauvignon i Cabernet Franc. 17 miesięcy na dębie francuskim 300L. Ręcznie zbierane winogrona. Aromaty świeżych malin, granatu. Zrównoważony, z niuansami żurawiny i drzewa cedrowego. Potencjał starzenia co najmniej 7 lat od rocznika. Połącz z doskonałym czerwonym mięsem, np. filetem lub chateaubriand, albo z coq au vin, ossobucco lub zapiekankami jagnięcymi. Można podawać z twardymi serami.

 

Rupert & Rothschild Vignerons to wspólne przedsięwzięcie rodziny Rupert z RPA i barona Benjamina de Rothschild z Château Clarcke z Francji. Wspólną bazą jest historyczna posiadłość Fredericksburg, położona między Franschhoek i Paarl. Utalentowana mistrzyni piwnicy Yvonne Lester, stały łącznik między winnicą a piwnicą winną, szczepy po nowoczesnych owocach i klasycznej teksturze.

Dodaj opinię

Rupert & Rothschild Vignerons Cabernet Sauvignon Merlot

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 106 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson
Bachus Wina to wspaniałe miejsce dla miłośników wina. Sklep oferuje wyjątkowy wybór win z różnych regionów, a personel zawsze chętnie doradzi, który trunek wybrać.
Tadeusz Kosecki