APEROL Aperitivo Barbieri

64,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

APEROL Aperitivo Barbieri

Aperol - aperitif pochodzenia włoskiego o zawartości alkoholu 11%.

Napój ma jasnoczerwony kolor. Jego podstawowymi składnikami są goryczka, gorzka pomarańcza, rabarbar i wyciąg z ziół. 0,7L 11% alk.

Obecnie Aperol spritz Aperitivo Barbieriest jest bardzo popularny na całym świecie. Włosi piją Aperol spritz zazwyczaj popołudniem lub wieczorem. Aperol Aperitivo Barbieri także został bardzo polubiony przez Polaków. Aperol jest doskonały na ciepłe dni. W upalne dni Aperol działa orzeźwiająco. Aperol Spritz Aperitivo Barbieriest nazywany królem włoskich drinków.

Przygotowanie drinka nie jest trudne: Przepis na Aperol Spritz Aperitivo Barbieriest

Składniki

Prosecco 30%

Woda gazowana 30%

Likier Aperol 30%

Sok z pomarańczy 10%

Proporcje można w kolejnych drinkach regulować według własnego smaku.

Jeśli chcecie spróbować tego charakterystycznego dla Italii smaku, możecie bez problemu kupić Aperol w Bachus Wina.

Historia drinka rozpoczyna się już w czasach napoleońskich. Wojska austriackie po wojnach napoleońskich zdobyły północne tereny Włoch, zajmujące region Veneto. Żołnierze, którzy nie byli przyzwyczajeni do wysokich temperatur wciąż uskarżali się na ogromne pragnienie. Zwłaszcza, że we Włoszech nie mieli dostępu do swojego ulubionego trunku - piwa. Z tego powodu raczyli się lokalnymi winami, które jednak zbyt szybko uderzały do głowy. Aby osłabić nieco ich działanie, zaczęto dodawać do win gazowaną wodę mineralną, nazywając mieszankę szprycowaiem. Z upływem czasu szprycowanie stało się powszechne i gazowaną wodę mineralną zaczęto dodawać do wielu innych drinków.

APEROL Aperitivo Barbieri - Opinie klientów

Dodaj opinię

APEROL Aperitivo Barbieri

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 295 opinii w serwisie Google
Polecam ten sklep od zawsze. Słyszę od znajomych że w tym roku jest to odkrycie, a przecież działają od lat z winami. Faktycznie lekko skryty za innymi sklepami. Ważne jest na pewno to że jak już dotrzesz do winiarni ucieszysz spojrzenie przeglądając cały świat u stóp. Doskonała, absolutnie... profesjonalna obsługa. Buziaki. ( więcej )
Anna Janopwska
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka
Znam dużo sklepów z winami, jednak jesteście stworzeni dla mnie. Możliwe że to zbieg okoliczności że wina które wam samuraja mi też. Niech tak zostanie. Lubię Was bardzo.
Karolina Bartoszewicz
Szkoda tylko, że nikt od wielu prób połączeń nie ma chęci odebrać telefonu
Mona Suf