Masseria Surani Heracles Primitivo

120,00 zł
Brutto
3 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Tommasi Primitivo Herakles Primitivo

 

 

Kraj: Włochy

Region:Apulia

Producent: Tommasi

Szczep: Primitivo

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5%

 

 

 

Surani Heracles Primitivo reprezentuje, gładkie i owocowe wina czerwone.  Średnio treściwe lub pełne wina, które często mają ślad słodyczy. Charakterystyczną cechą tych win jest miękka owocowość. W tych winach można wyczuć nuty dojrzałych lub suszonych owoców oraz delikatną pikantność. Z niską lub średnią taniną nadają się również dla osób o wrażliwych ustach.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

 

Niekończące się winnice pod gładkie niebo, pieszczone lekkim wiatrem, że jeśli kieruje wersetem spokojne morze i spokój: oto krajobraz otaczający Masseria Surani, własność rodziny Tommasi, gdzie dni za kołem z rytmicznymi rytmami. Stąd „Herakles”, Puglia Primitivo IGT z ciepłym i otulającym łykiem oraz kuszącymi aromatami. Jest fermentowany w kontrolowanej pomocy w stali nierdzewnej przez 12 dni, a następnie ripen powoli przez 10 miesięcy w drewnie. Soczysta i przyjemna butelka, którą można odkorkować.

Masseria Surani Heracles Primitivo - Opinie klientów

Dodaj opinię

Masseria Surani Heracles Primitivo

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski