Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

El Pacto Rioja Single Vineyards Organic Bachus Wina

Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Regionalne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino Spokojne|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino czerwone|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino jakościowe|Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino organiczne |Wina Whisky Whiskey Bourbon » Wino wytrawne

  • El Pacto Rioja Single Vineyards Organic Bachus Wina
    El Pacto Rioja Single Vineyards Organic Bachus Wina
Cena:78.00PLN
Poleć znajomemu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hacienda López de Haro El Pacto Tempranillo

 

Kraj: Hiszpania

Producent: Bodegas El Pacto Rioja

Apelacja: Rioja DOC

Szczep: Tempranillo

Rodzaj: Czerwone, wytrawne

Wino organiczne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5% BK20

 

El Pacto Rioja to wino o ciemnofioletowym kolorze z rubinowym refleksem, leżakowane przez 14 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. W nosie intensywne, dojrzałe, oryginalne i o złożonych aromatach dojrzałych leśnych owoców, z nutą czekolady, dębu i przypraw. W ustach eleganckie i przyjemne, gładkie i idealnie zbalansowane wino z delikatnie słodkimi taninami i długim niezalegającym finiszem. Idealne jako towarzysz do rozmów z przyjaciółmi jak również do dań z grilla, czerwonych mięs i tatara. Seria El Pacto powstaje w starej, niewielkiej winnicy, która zdaje się być zamrożona w czasie. Dla winiarzy najważniejsze jest poszanowanie wielowiekowych metod wytwarzania wina, jak również chęć odzwierciedlenia charakterystycznego i najlepszego Tempranillo z Rioja. Produkowane tu organiczne wina są wynikiem współpracy – współpracy między naturą, terroir i dzieła ludzkich rąk. Na powstanie wina przekładają się niewielki obszar produkcyjny, unikalny terroir, selektywny wybór zbieranych gron i szacunek do tradycyjnych metod.

 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Wino El Pacto  La Rioja , produkowane przez Bodega Classica . Jest to wino o pojedynczej odmianie, wykonane wyłącznie z winogron Tempranillo, klasycznej odmiany regionu. Klimat regionu jest doskonały do ​​uprawy winnic, z odpowiednią wilgotnością, niezbyt obfitymi opadami, skoncentrowanymi w okresach zimowych, dobrym ventificación i nierównym terenie, na którym budowane są niezliczone stoki i tarasy. Winogrona użyte do produkcji tego wina pochodzą ze starych winorośli, które mają ponad 70 lat. Winnice znajdują się w regionie Riojan Sonsierra i są uprawiane ekologicznie, co pomaga zachować charakter otaczającego środowiska. Zbiór odbywa się zwykle na początku października, choć zależy to od rocznika. Po szybkim transporcie z powrotem do winnicy pęczki przechodzą przez stół selekcyjny, w którym do produkcji tego wina wybiera się wyłącznie winogrona najlepszej jakości. Przed butelkowaniem i wprowadzeniem na rynek wino dojrzewa przez 14 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Rezultatem jest intensywne i zaskakujące wino, które jest korpulentne i świeże. Bodegas Classica to projekt kupiony przez założycieli Haciendy López de Haro . Wytwórnia win produkuje wina metodami tradycyjnymi, a obecnie znajduje się w niej 5000 beczek, w których dojrzewają.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE