Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

El Pacto Rioja Single Vineyards Organic Bachus Wina

99,00 zł
Brutto
9992 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Hacienda López de Haro El Pacto Tempranillo

 

Kraj: Hiszpania

Producent: Bodegas El Pacto Rioja

Apelacja: Rioja DOC

Szczep: Tempranillo

Rodzaj: Czerwone, wytrawne

Wino organiczne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5%

 

El Pacto Rioja to wino o ciemnofioletowym kolorze z rubinowym refleksem, leżakowane przez 14 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. W nosie intensywne, dojrzałe, oryginalne i o złożonych aromatach dojrzałych leśnych owoców, z nutą czekolady, dębu i przypraw. W ustach eleganckie i przyjemne, gładkie i idealnie zbalansowane wino z delikatnie słodkimi taninami i długim niezalegającym finiszem. Idealne jako towarzysz do rozmów z przyjaciółmi jak również do dań z grilla, czerwonych mięs i tatara. Seria El Pacto powstaje w starej, niewielkiej winnicy, która zdaje się być zamrożona w czasie. Dla winiarzy najważniejsze jest poszanowanie wielowiekowych metod wytwarzania wina, jak również chęć odzwierciedlenia charakterystycznego i najlepszego Tempranillo z Rioja. Produkowane tu organiczne wina są wynikiem współpracy – współpracy między naturą, terroir i dzieła ludzkich rąk. Na powstanie wina przekładają się niewielki obszar produkcyjny, unikalny terroir, selektywny wybór zbieranych gron i szacunek do tradycyjnych metod.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino El Pacto La Rioja , produkowane przez Bodega Classica . Jest to wino o pojedynczej odmianie, wykonane wyłącznie z winogron Tempranillo, klasycznej odmiany regionu. Klimat regionu jest doskonały do ​​uprawy winnic, z odpowiednią wilgotnością, niezbyt obfitymi opadami, skoncentrowanymi w okresach zimowych, dobrym ventificación i nierównym terenie, na którym budowane są niezliczone stoki i tarasy. Winogrona użyte do produkcji tego wina pochodzą ze starych winorośli, które mają ponad 70 lat. Winnice znajdują się w regionie Riojan Sonsierra i są uprawiane ekologicznie, co pomaga zachować charakter otaczającego środowiska. Zbiór odbywa się zwykle na początku października, choć zależy to od rocznika. Po szybkim transporcie z powrotem do winnicy pęczki przechodzą przez stół selekcyjny, w którym do produkcji tego wina wybiera się wyłącznie winogrona najlepszej jakości. Przed butelkowaniem i wprowadzeniem na rynek wino dojrzewa przez 14 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Rezultatem jest intensywne i zaskakujące wino, które jest korpulentne i świeże. Bodegas Classica to projekt kupiony przez założycieli Haciendy López de Haro . Wytwórnia win produkuje wina metodami tradycyjnymi, a obecnie znajduje się w niej 5000 beczek, w których dojrzewają.

El Pacto Rioja Single Vineyards Organic Bachus Wina - Opinie klientów

Dodaj opinię

El Pacto Rioja Single Vineyards Organic Bachus Wina

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki