Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Laroche Burgundia Chablis

Laroche należy do najbardziej rozwojowych firm w regionie Chablis. Ciekawostką firmy jest to, że siedziba firmy mieści się w IX – wiecznym monastyrze Obediencerie. Laroch był jednym z pierwszych w Chablis który zastosował drewniane beczki w procesie produkcji. Michel Laroche, dzisiejszy właściciel firmy z ponad stuletnią historią, jest zapewne najbardziej rozpoznawalną postacią w apelacji. Firma posiada dziś ok. 100 ha winnic, z czego niespełna 6 w grands crus (głównie Blanchots, ale też nieco ponad hektar Les Clos i skrawek Bougros) i 30 ha w różnych premiers. Zbiory są późne, tłoczenie bardzo delikatne, a fermentacja powolna i w dużej mierze oparta na rdzennych drożdżach. Droższe wina mają zwykle kontakt z baryłkami, choć użycie nowego dębu jest mocno ograniczone. Laroche słynie z bardzo rygorystycznego procesu produkcji, dzięki czemu wina wyróżniają się stylem, elegancją i wyraźnym, owocowym smakiem. Swoich nabywców wina Laroche znajduje na cały świecie – jest to zasługa nie tylko niezwykle dynamicznej polityki, ale również bardzo korzystnego stosunku ceny wina do jego jakości.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.