Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Laroche Burgundia Chablis

Laroche należy do najbardziej rozwojowych firm w regionie Chablis. Ciekawostką firmy jest to, że siedziba firmy mieści się w IX – wiecznym monastyrze Obediencerie. Laroch był jednym z pierwszych w Chablis który zastosował drewniane beczki w procesie produkcji. Michel Laroche, dzisiejszy właściciel firmy z ponad stuletnią historią, jest zapewne najbardziej rozpoznawalną postacią w apelacji. Firma posiada dziś ok. 100 ha winnic, z czego niespełna 6 w grands crus (głównie Blanchots, ale też nieco ponad hektar Les Clos i skrawek Bougros) i 30 ha w różnych premiers. Zbiory są późne, tłoczenie bardzo delikatne, a fermentacja powolna i w dużej mierze oparta na rdzennych drożdżach. Droższe wina mają zwykle kontakt z baryłkami, choć użycie nowego dębu jest mocno ograniczone. Laroche słynie z bardzo rygorystycznego procesu produkcji, dzięki czemu wina wyróżniają się stylem, elegancją i wyraźnym, owocowym smakiem. Swoich nabywców wina Laroche znajduje na cały świecie – jest to zasługa nie tylko niezwykle dynamicznej polityki, ale również bardzo korzystnego stosunku ceny wina do jego jakości.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE