Porto Graham's Six Grapes Reserve Port

128,00 zł
Brutto
300 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Porto Graham's Six Grapes Reserve Port

 

Kraj: Portugalia

Region: Porto

Rodzaj: czerwone słodkie

Pojemność: 0,75l

Alk. 20%

 

Sześć Winogron w Reserve jest jednym z oryginalnych mieszanek Port Grahama. Charakterystyczny obraz winogron na etykiecie zawsze był używany na beczkach do identyfikacji mieszankę „Sześć winogrona”. Tylko winogrona z winnic pierwszej klasy są używane do tego znaku. Sześć Winogrona jest prawdziwym wyrazem stylu domu Grahama z wielkim bogactwem i complexity.Six Winogrona jest wielkim sercem wino. Jest owocowy i solidna i doskonałej jakości. Jest mieszane być jak najbardziej podobne do młodej Vintage Port. Jest często określany jako codziennego port dla pijącego Vintage Port”. Unikalne w handlu Port wybiera Graham i jeg zastrzeżona mieszank wyprzedza swoich stylów bardziej komercyjnych. Wszystkie pozostałe spedytorów Porto zrobić lżejszy sty Porto Reserv mieszają się partii, które pozostają po ich butelkowane ich LBV's. Dark czerwony kolor, z uwodzicielskim bogaty zapach dojrzałych śliwek i wiśni. na podniebieniu, złożone ze strukturą dobrego i długo utrzymujące finish. Graham jest „Sześć Winogrona” serwowane jest smaczne na koniec posiłku, na przykład z bogatymi, orzechowy lub czekoladowych deserów, a także mocnych serów.”

 

Notatki sommelier Bachus Wina

Graham's Six Grapes Reserve Port był ciemnofioletowy ze średnimi aromatami jeżyny, pieczonej jeżyny, czarnej porzeczki, jagód, rodzynek i suszonych śliwek, które się rozwijały. Na podniebieniu porto było wytrawne ze średnią kwasowością, średnio taninowe, wysokoalkoholowe, pełne, wyraźne smaki z nutami ciasta jeżynowego, krakersa grahamowego, wanilii, wiśni, śliwki, czekolady i długim finiszem. Nazwanie tego ciasta jeżynowego w szklance może być niedopowiedzeniem, ponieważ naprawdę był to jeden z najsilniejszych smaków, jakie mogliśmy wybrać.

 

Porto Graham's Six Grapes Reserve Port jest idealny sam w sobie.

Porto Graham's Six Grapes Reserve Port - Opinie klientów

Dodaj opinię

Porto Graham's Six Grapes Reserve Port

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski