Wino Grahams Malvedos Vintage Port

477,00 zł
Brutto
4 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

W. & J. Graham's Quinta dos Malvedos Vintage Port 2004

Szczep: Touriga Nacional, Touriga Francesa, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinta Cao

Rodzaj: czerwone

Pojemność: 0,75 l

Jakość win z winnicy Malvedos jest taka, że ​​w starych deklaracji wina te stanowią główne struktury klasycznych Grahama Porty Vintage. W większości śródrocznego roku, wina z Malvedos będzie zasługiwać butelkowanie jako single nieruchomości lub "jednym Quinta Port Vintage - z pojedynczego zbioru.

Graham Malvedos Vintage Porty znakomicie pokazują styl domu Graham wyrazistych cech z ich kwiatów, bogatych czarnych smakach owocowych, jagodowych i . Zazwyczaj są one bardziej przystępne, kiedy młoda, niż klasyczne wina porto, a przez to doskonałą alternatywą dla tych ostatnich - a jeden czeka na nich w pełni dojrzały. Podawać: sery, orzechy, suszone owoce.

Nagrody:

Graham Malvedos Vintage Porty zdobyli po prostu zdumiewające kolekcję nagród na najważniejszych światowych konkursach międzynarodowych wina w ciągu ostatnich lat, wyraźnie wyprzedzając innych producentów. W Międzynarodowym Wine Challenge sam, Malvedos Vintage Porty wygrali imponujący (i bezkonkurencyjna) 5 złotych i 11 srebrnych medali.

W 1988 Malvedos był pierwszy w historii Port (i faktycznie, pierwszy w historii portugalskiego wina), które mają być w rankingu prestiżowego Wine Spectator za rok "Top 100" win klasyfikacji światowej. To również zdobył złote medale na dwóch kolejnych lat w London International Challenge Wine. 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Graham's Port Malvedos Vintage · Bottle-Aged Ports · Graham's Najprościej ujmując, niezwykła jakość win z winnicy Malvedos jest taka, że ​​w deklaracjach Vintage wina te stanowią główną strukturę klasycznych Vintage Ports Grahama. W większości przejściowych lat wina z Malvedos zasługują na butelkowanie jako Single Quinta Vintage Port: Graham's Quinta dos Malvedos Vintage Port. Graham's Malvedos Vintage Ports zdobyły w ostatnich latach zadziwiającą kolekcję nagród na najważniejszych światowych konkursach winiarskich, zdobywając 14 złotych medali w ciągu ostatnich dwóch dekad, wyraźnie przewyższając wszystkie inne Quinta Vintage Ports.

Quinta dos Malvedos Vintage Port firmy Graham ma kolor czarno-fioletowy. Uroczy, złożony nos z doskonałymi słodkimi i bogatymi aromatami owocowymi, takimi jak czarna wiśnia, czarna porzeczka i jeżyna. Na podniebieniu jest wypełniona solidnymi, strukturalnymi, bogatymi i intensywnymi aromatami czarnych owoców oraz cudownie długim finiszem. Wspaniały sposób na zakończenie obiadu lub kolacji, Quinta dos Malvedos firmy Graham  wspaniale łączy się z deserami czekoladowymi, takimi jak mus czekoladowy, ale można go również spożywać samodzielnie, zapewniając niezapomniany moment w towarzystwie dobrych przyjaciół.

Grahams Malvedos Vintage Port - Opinie klientów

Dodaj opinię

Grahams Malvedos Vintage Port

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka