Beringer Wina Napa Valley to wspaniała winnica zapoczatkowana przez dwuch braci Jacob i Frederick Beringer. kturzy przybyli do W St. Helena w Kaliforni i nabyli 215 akrów ziemi w 1875 roku i stali się jedną z pierwszych winiarni w Dolinie Napa.

Winnica Beringer zapewnia niepowtarzalny wgląd w przeszłość Napa Valley. Ozdobiony wspaniałą XIX-wieczną architekturą i zielonymi ogrodami, Beringer to nie tylko jedna z najpiękniejszych nieruchomości w kalifornijskim kraju winiarskim, ale jako najdłużej działająca winnica w Napa, jest również jednym z najbardziej historycznych. Cała posiadłość została wyznaczona jako Historyczna Dzielnica w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Dzisiaj wielki prawnuk Jakuba, główny winiarz Mark Beringer, prowadzi to, co jest obecnie najdłużej działającą kalifornijską winnicą i jednym z najlepszych producentów Napa. Z ponad 1600 akrów uprawianych w najlepszych apelacjach Napa, a także w hrabstwie Sonoma i Paso Robles, Beringer jest uznawany za jednego z najwybitniejszych producentów regionu z bogatym portfolio win. Beringer Private Reserve stanowi szczyt porofesjonalizmu prz produkcji wina Beringer i podkreśla, jak niezwykłe Napa Valley potrafi dac wina Cabernet i Chardonnay które są w swojej najczystszej postaci.

Beringer Wina Vintage - wina o długim potencjale lerzakowania, z wyselekcjonowanych parceli działek jak pozwalają na to warunki powstaje wino Beringer vintage, które reprezentują najwyższą ekspresję każdego rocznika i terenu specyficznego dla miejsca.

W winach z serii Beringer Distinction podkreśla się szczególnie unikalne miejsca lub mieszanki winorośli i pozwala głównemu winiarzowi Markowi Beringerowi podejmować ryzyko i odkrywać nowe, innowacyjne sposoby pracy z naszymi witrynami winnymi.

Wina Ekleuzywne Beringer są w ograniczonych ilosciach. Wina pochodzą z winnic Beringer w różnych apelacjach w regionie Napa Valley, Sonoma County i Lake County. Każdy z nich prezentuje winnicę, odmianę, mieszankę lub region, który według Mark zasługuje na własną butelkowanie. W wyniku dziesięcioleci pionierskich, Beringer prowadzi zróżnicowaną i ekspresyjną serię winnic w całej Napa Valley, Sonoma, Knights Valley i Paso Robles. Wina te celują w zakres wyrażeń winiarskich znalezionych na tych stronach.

Beringer Bros. honoruje korzenie zasadzone przez dwóch pionierów po podróży na zachód przez młodą Amerykę. Ich dziedzictwo pozostaje w rękach wytwórcy wina piątego pokolenia, Marka Beringera.

Linia win Beringer Founders Estate oferuje skoncentrowane wyrażenia najpopularniejszych odmian, o wysokiej jakości, która wywodzi się z historii wytapiania przez Beringera wspaniałych win z całej Kalifornii w ponad 140 rocznikach.

Produkty producenta